MENU CLOSE

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”200px”][vc_column_text]

EKIPA MAMY

[/vc_column_text][vc_column_text] 

 

 

 

ANKA HERBUT

 

Zawodowo dramaturżka i kuratorka, krytyczka tańca i sztuki, recenzentka teatralna i filmowa.

Współpracuje z młodymi polskimi choreograf(k)ami, reżyserami i z magazynem „Dwutygodnik”.

Prywatnie mama małego Kosmy Leona. Mieszka i pracuje we Wrocławiu i w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

NATALIA STRZYŻEWSKA

 

 

Porzuciła drogę kariery zawodowej, gdy w jej życiu odezwał się matczyny instynkt. Spełnia się na spotkaniach kobiecych kręgów, interesuje ją tematyka pozytywnego porodu, rodzicielstwa bliskości oraz alternatywnych metod edukacji. Obecnie Natalia udziela się jako wolontariuszka w przedszkolu Seedlings Nature Kindergarten i po ciuchu marzy o założeniu własnego „leśnego przedszkola” i permakulturowej osady z dala od miasta.

Współtworzenie MAMAgathering to dla niej kolejny zastrzyk miłości od/do Świata.

 

 

 

 

 

 

Laura Wojtasińska

 

 

Obecnie jestem studentką performatyki kultury. Interesuję się rytuałami, świętymi roślinami, szamanizmem. Pasjonuje mnie życie w jedności z naturą i wszechświatem, pozostaję w tej głębokiej relacji. Tworzę rękodzieło, głównie łapacze snów i makramową biżuterię z minerałami znane jako Dream Space. Przez 4 lata współtworzyłam przestrzeń Art Room na Slot Art Festival. Od 2016 związałam się z wydarzeniami muzyki psychedelic trance i jako wolotariuszka pomagam przy openairach i imprezach klubowych. Ostatnio nastąpiło we mnie przebudzenie kobiecej mocy i z zafascynowaniem zaczynam poznawać tę niesamowitą więź i energię, która płynie w każdej z nas. Los sprawił, że stałam się częścią ekipy tworzącej festiwal MAMA Gathering. Zaczęłam podążać za intuicją, która dobrze mnie prowadzi. W przyszłości chciałabym prowadzić warsztaty, być może pracować z medycyną naturalną. Czuję, że jestem typem uzdrowicielki na poziomie duszy i powoli zaczynam odkrywać drzemiący we mnie potencjał.

 

 

 

 

 

 

 

MONIKA KOCHAN

 

Mam na imię Monika, ale dzieci nadały mi wiele przydomków: „Momo” w szkole demokratycznej, w której byłam mentorką, “Ciocia Ziółko”, gdy na obozie tajemnicze chwasty zamieniliśmy w lemoniady czy opatrunki, albo „Pani z fajerwerkami” – ale to przez fryzurę 😉 Lubię robić z pozornego nic piękne coś i zaszczepiać tę pasję dzieciom.
Zawodowo jako pedagog i logopeda odpowiadam za świetlicę w prywatnej szkole, ale także prowadzę tzw. kreatywne zajęcia na warszawskim Jazdowie, czyli w drewnianym domku z ogrodem w centrum stolicy.

W codziennym życiu prowadzę wegański dom pełen recyklingowych skarbów, po kieszeniach noszę piórka, muszle i kamienie. Ćwiczę Qi gong oraz poznaję różne formy pracy z Qi, a ostatnio uczę się tańczyć z wachlarzami bojowymi. Wierzę, że tylko pomnażanie dobrej energii ma sens, więc zasiadam w kobiecych kręgach, a także i moich podopiecznych zbieram w kręgi. Lubię się uczyć nowych rzeczy i lubię ich uczyć – taka dola numerologicznej 11[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]