fbpx
MENU CLOSE

 

 

EWELINA JONCZYS SKIBIŃSKA

 

Instruktorka choreoterapii i arteterapii. Nauczycielka technik relaksacji, jogi, pranajamy i medytacji. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz psychodietetyki.

“Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i tańca intuicyjnego ze świadomością ciała. Podczas zajęć choreoterapeutycznych, oprócz ruchu i muzyki, towarzyszą nam relaksujące wizualizacje i elementy arteterapii. Malowanie, wyklejanie, pisanie, uwalnianie głosu. Poprzez twórcze wyrażanie się, pobudzamy różne kanały łączności ze swoją podświadomością, potencjałem, własną prawdą i mocą.

Zajmuję się warsztatami grupowymi i sesjami indywidualnymi Yogi Nidry, pranajamy i medytacji, mindfulness oraz psychodietetyki. Organizuję warsztaty rekreacyjno-rozwojowe, współorganizuję festiwale. Koordynuję projekt Yoga Village. Piszę dla portalu Joga ABC. W praktyce własnej korzystam z kilku metod pracy w sferze fizycznej i mentalnej. Doświadczenie i wiedzę z obszaru psychosomatyki i samoświadomości, czerpię i poszerzam, uczestnicząc w warsztatach i kursach – od jogi, poprzez coaching, po taniec. Od kilku lat uczestniczę w spotkaniach Kobiecego Kręgu. Promuję zdrowy styl życia w ujęciu holistycznej koncepcji człowieka. Samorealizację, aktywność fizyczną, odpoczynek i zdrowe odżywianie uznaję za kluczowe elementy dbałości o mocne zdrowie i świetne samopoczucie.”

 

www.ewelinajonczys.pl

 

 

_________________________________________

 

Ewelina poprowadzi

KOBIECY TANIEC MOCY w sobotę o 16:00 pod Kopułą