MENU CLOSE

Zapytaj MAMY!

 

 

 

NIE! Mama – festiwal jest dla wszystkich. Program warsztatów w części #MAMAZONE (karnety) jest tylko dla Kobiet ( niezależnie od statusu macierzyńskiego ) ), natomiast wstęp na festiwal oraz wydarzenia ze strefy #OPEN – dla wszystkich.

 

 

 

TAK! Sprawdź ofertę strefy #KIDSzone. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo.

 

 

 

SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ ‘NOCLEGI’ <podlinkować> . Skorzystaj z lokalnej bazy noclegowej licznych klimatycznych i uroczych domów gościnnych oraz gospodarstw agroturystycznych.

 

 

 

TAK! Na festiwal mogą wejść wszyscy. Mogą też korzystać z zajęć strefy #OPEN. Na zajęcia objęte karnetem w ramach części #MAMAzonę – zaraszamy tylko Kobiety.

 

 

 

TAK! SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ ‘OPEN CALL’ <LINK>.

 

 

 

TAK! SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ ‘WOLONTARIAT’ <LINK>

 

 

 

Na sąsiadującej działce znajduje się PARKING (płatny, prywatny – niezarządzany przez Organizatora festiwalu). Bardzo prosimy o nie parkowanie przy drodze dojazdowej – ze względów bezpieczeństwa, oraz logistyki. Bezpośrednio przy Stacji znajduje się tylko parking dla wystawców MAMA marketu i prowadzących warsztaty. Czy mogę przyjechać camperem/ przyczepą campingową?

TAK! Możesz zaparkować albo na płatnym parkingu albo na polu namiotowym wewnątrz miasteczka festiwalowego. UWAGA! Ilość miejsc dla camperów / aut ograniczona.

 

 

 

JEŚLI NIE MUSISZ – NIE BIERZ. Będzie gorąco, będzie dużo ludzi, w tym dużo dzieci, różnych dźwięków i zamieszania. Twój przyjaciel może nie czuć się najlepiej.

Jeśli musisz – ponosisz 100% odpowiedzialności za wszelkie tarapaty, które mogą z tego wyniknąć. Jesteś także odpowiedzialny za prowadzenie zwierzaka na smyczy. Pamiętaj, że ze zwierzęciem nie wejdziesz także na żadne warsztaty w ramach karnetu, ani generalnie na żadne zajęcia odbywające się w zamkniętych pomieszczeniach / namiotach.

Jeśli Twoje zwierzę jest innego gatunku niż PIES – nie bierz go ze sobą w ogóle.

 

 

 

Nie ogłaszamy oficjalnej ciszy nocnej, niemniej nie planujemy atrakcji trwających do białego rana. Wieczorne wydarzenia muzyczne nie będą przekraczały progu głośności budzącego dyskomfort najmłodszych uczestników, a cały program zamyka się codzinnie w okolicach godziny 22:30. Niemniej – chętni mogą podziwiać gwiazdy, spotykać się we wspólnych przestrzeniach a także umawiać na nocne medytacje i mantrowania nie zakłócające spokojnego wypoczynku.

 

 

 

MAŁO:) Na teren imprezy nie wnosimy własnego alkoholu, a jego spożycie możliwe będzie jedynie w wyznaczonych przestrzeniach, gdzie będzie sprzedawany w godzinach wieczornych i późno popołudniowych.

 

 

 

Nie bój się! Daj sobie szansę na przygodę z Maluchem, i pamiętaj – będzie tam wiele osób w podobnej sytuacji do Ciebie. Niemniej, jeśli chcesz skorzystać w 100% z czasu tylko dla siebie – może jest to dobry moment, by przekazać opiekę nad pociechą innemu opiekunowi (tato, babcia, koleżanka).

 

 

 

Jeśli jesteś Kobietą – jak najbardziej! Nie sugeruj się nazwą, zerknij w program i opisy wydarzeń. Jeśli jesteś Mężczyzną – zerknij w program strefy OPENzone. Nie wykluczamy, że będzie to dla Ciebie również bardzo przyjemny i rozwojowy czas.

 

 

 

Forma, treść lub w niektórych przypadkach przestrzeń wymagają limitowania ilości uczestników. Dlatego, musimy wcześniej wiedzieć jak formują się grupy – i czy są jeszcze wolne miejsca.

 

 

 

NIE. Na etapie przedsprzedaży nie ma takiej możliwości. Jeżeli na miejscu okaże się, że na warsztat który bardziej Ci odpowiada są jeszcze wolne miejsca, może to być możliwe, ale nie ma takiej gwarancji. Wszystkiego dowiesz się na miejscu w Infopunkcie.

 

 

 

Przedszkole prowadzone przez Zuzannę Danilewicz Dyrektorkę Seedlings Nature Kindergarten we Wrocławiu, zorganizowane w polowych warunkach, pod gołym niebem na terenie Stacji Wolimierz.

 

 

 

ZDROWE  WEGE jedzenie! Pyszne, rozmaite. Część szykujemy dla Was same – część dostarczą zaproszeni przez nas wystawcy.  Pamiętaj – płatność w niektórych punktach tylko gotówką!

 

 

 

 

PRZYGOTUJ GOTÓWKĘ. Najbliższy bankomat jest  w Gryfowie, Leśniej lub Świeradowie.

 

 

 

Najbliższy sklep (sklep, nie supermarket) jest w Wolimierzu i w Pobiednej ok 2km od stacji. Po bardziej skomplikowane zakupy trzeba się wybrać do Mirska lub Świeradowa.

W INFOPUNKCIE kupicie produkty SOS (eko-pieluchy, chusteczki itp…)

 

 

 

Umyjesz się w  prysznicach na terenie Stacji Wolimierz.

 

 

 

Zależy od deszczu. Mały deszcz może spowodować zmiany w harmonogramie zajęć zaplanowanych na świeżym powietrzu. Potężna ulewa i turbohuragan może skutkować nawet odwołaniem imprezy ( patrz Regulamin Imprezy)

 

Pełne info znajdziecie w regulaminie imprezy / regulaminie sprzedaży biletów