fbpx
MENU CLOSE

 

 

 

JOANNA PALUCHIEWICZ

Wiceprezeska Fundacji Poród bez Strachu,Prowadząca Centrum Rodzicielstwa Bliskości we Wrocławiu, w którym przy wsparciu położnych i innych specjalistów, rozmawia o porodzie i rodzicielstwie. Otwiera kobiety. Nakierowuje by czerpały spokój, wiedzę i siłę ze swojej kobiecości. Angażuje partnerów do wspólnego porodu.

W roku 2010 zapoczątkowała nurt Rodzicielstwa Bliskości w Szkołach Rodzenia, który szybko się rozprzestrzenił, co pozwoliło na promowanie noszenia dzieci w chustach, masowania maluszków metodą Shantala, pieluszkowanie wielorazowe a przede wszystkim bycie blisko z własnym dzieckiem. Autorka programu przygotowującego do Świadomych Narodzin, wg. którego prowadzone są spotkania.

 Instruktorka aktywnej szkoły rodzenia, przygotowana do pracy przez Fundacje Rodzić po Ludzku. Certyfikowana Doula z powołania – czynnie działająca na terenie Wrocławia i okolic od 2009 roku. Współzałożycielka Stowarzyszenia Doula w Polsce. W 2015 roku odznaczona Laurem Bliskości za promowanie nurtu Rodzicielstwa Bliskości w swojej działalności.

 


W pracy kieruje sie myślą Laury Stavoe Harm :


„Mamy sekret w naszej kulturze. Nie taki, że poród boli. Taki, że kobiety są silne.”

_________________________________

 

Joanna poprowadzi:

poród bez strachu: RODZIMY RAZEM w piątek o 12:00 na Scenie

poród bez strachu: ODCZAROWAĆ PORÓD w sobotę o 10:00 w Galerii

KRĄG OPOWIEŚCI PORODOWEJ w sobotę o 15:00 na Scenie

wykład NATURALNA PIELĘGNACJA NOWORODKA w niedzielę o 12:00 na Playa de MAMAs

 

Możecie się również umówić na sesję indywidualną.