MENU CLOSE

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”200px”][vc_column_text]

WAŻNE! grafik aktualizowany jest ręcznie raz na dobę, to oznacza, że od momentu zakupu karnetu do momentu wysłania do nas swoich wybranych zajęć, miejsca w niektórych grupach mogą się skończyć.

Prosimy więc o wyrozumiałość, zgodnie z regulaminem proponujemy w takiej sytuacji wybranie innych zajęć w miejsce tych, które w międzyczasie się skończyły. Zapisy odbywają się na bieżąco wg kolejności przychodzących zgłoszeń ( po zaksięgowaniu karnetu otrzymujesz maila do formularza, który odsyłasz do nas z wyborem swoich zajęć). Zajęcia, które mają już ostatnie miejsca i niosą większe ryzyko, że się nie załapiesz są oznakowane na Żółto w grafiku.

UWAGA!
ZAPISY ONLINE na zajęcia ze strefy MAMAZONE są możliwe tylko do 30 CZERWCA włącznie.
Od 1 lipca pozostaje możliwość zakupienia karnetów w przedsprzedaży, ALE zapisy odbywają się już na miejscu wydarzenia, co oznacza, że dopisujemy Was na listy w grupach limitowanych wg. kolejności przybycia do punktu rejestracji. Jeśli zależy Ci na określonych zajęciach – kupuj i zapisuj się już teraz.

 

 

OPISY WARSZTATÓW

 

kilka wskazówek:

 

bobasy można zabierać ze sobą na zdecydowaną większość warsztatów MAMAzone

pojedyncze zajęcia, na które nie zabieramy dzieci z przyczyn technicznych są bez tego znaczka przy opisie

 

Drogie Mamy,

zachęcamy Was do korzystania z przedszkola, umawiania się z innymi Mamami na wymienną opiekę lub zabierania osób towarzyszących do pomocy, żeby móc bardziej skupić się na sobie podczas udziału w warsztatach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]