fbpx
MENU CLOSE

PAULINA VIOLINA SRZEDNICKA

 

Jestem joginką, podróżniczką, marzycielką, muzykiem i przede wszystkim MAMĄ.

Mam dwoje maluchów, Cayua -Inti  i Mayra -Luna, którzy od narodzin towarzyszą mojej praktyce. Będąc mamą odkryłam, co znaczy brak czasu dla siebie, nieprzespane noce i zmęczenie.

Joga jednak to mój najlepszy przyjaciel i wsparcie w tej nowej życiowej roli, jaką jest macierzyństwo.

Joga daje mi siłę, moc, wytrwałość, zdrowe ciało, pogodę ducha, ale przede wszystkim uczy mnie większej cierpliwości i wyrozumiałości do samej siebie i do swoich dzieci oraz wiary w to, że z dziećmi można realizować swoje pragnienia

Praca z ciałem od zawsze dawała mi mnóstwo energii, wigoru, zdrowia i siły życiowej. Mieszkając w Brazylii, przez 5 lat, współpracowałam z cyrkową grupą Mirabolantes, pracując profesjonalnie w dziedzinie akrobacji na szarfie, rozwijając swe ciało, możliwości twórcze oraz dyscyplinę. W 2010 przeniosłam się na Cypr, gdzie przez rok współpracowałam z Solid Enterteiment Company Performance, tańcząc akrobatycznie na szarfie i bardzo intensywnie praktykując Ashtanga Yogę.

Na Cyprze zaczęła się tez moja pierwsza przygoda z Aerial Joga. Odkryłam tę piękną dziedzinę Jogi pod okiem nauczyciela Parisa Chrysanthou Georgiou, w szkole Vinyasa Yoga. Aerial Yoga stała się częścią mojej codziennej praktyki a w 2014 ukończyłam Teacher Training Course- Aerial Yoga Flow z Sheila Falk w Wiedniu.

Podróżując po świecie, kontynuuje swoją praktykę ucząc się każdego dnia. Prowadzę swoje warsztaty z Aerial Jogi i Jogi dla Mam na różnego rodzaju festiwalach jogowych, rozwojowo-duchowych, muzycznych i pięknych studiach jogi, w różnych częściach Europy i nie tylko.

FB – PAULINA VIOLINA

PAULINA VIOLINA-LOBA

FB

______________________________________________

 

Paulina na festiwalu poprowadzi dla Was:

 

AERIAL JOGA w piątek i sobotę o 10:00 w Sali Teatralnej

ASHTANGA JOGA  w niedzielę o 10:00 pod Kopułą

KRĄG “RADOŚĆ Z BYCIA KOBIETĄ” w piątek o 15:00 w Czajowni

 

i zagra koncert LOBA w piątkowy wieczór na Scenie