MENU CLOSE

WAŻNE! grafik aktualizowany jest ręcznie raz na dobę, to oznacza, że od momentu zakupu karnetu do momentu wysłania do nas swoich wybranych zajęć, miejsca w niektórych grupach mogą się skończyć.

Prosimy więc o wyrozumiałość, zgodnie z regulaminem proponujemy w takiej sytuacji wybranie innych zajęć w miejsce tych, które w międzyczasie się skończyły. Zapisy odbywają się na bieżąco wg kolejności przychodzących zgłoszeń ( po zaksięgowaniu karnetu otrzymujesz maila do formularza, który odsyłasz do nas z wyborem swoich zajęć). Zajęcia, które mają już ostatnie miejsca i niosą większe ryzyko, że się nie załapiesz są oznakowane na Żółto w grafiku.

 

OPISY WARSZTATÓW

 

i kilka wskazówek:

 

bobasy można zabierać ze sobą na zdecydowaną większość warsztatów MAMAzone

pojedyncze zajęcia, na które nie zabieramy dzieci z przyczyn technicznych są bez tego znaczka przy opisie

 

  • poza przedszkolem dostępny jest plac zabaw oraz zajęcia dla starszaków

  • bądźmy dla siebie mili i uważni. Prosimy o wyrozumiałość osoby bez dzieci, oraz odpowiedzialną opiekę osoby z dziećmi. Dbajmy o to, aby każdy mógł maksymalnie wykorzystać czas na wybranych zajęciach.

Drogie Mamy,

zachęcamy Was do korzystania z przedszkola, umawiania się z innymi Mamami na wymienną opiekę lub zabierania osób towarzyszących do pomocy, żeby móc bardziej skupić się na sobie podczas udziału w warsztatach.