fbpx
MENU CLOSE

 

 

 

  PIEŚNI ZNALEZIONE W SERCU

  MUSICA MEDICINA

 

Spotkaliśmy się wiosna 2017 roku, aby tworzyć i grac pieśni dla nas szczególne – pieśni mocy, które otwierają i podnoszą wibracje naszych serc.

Pieśni i muzyka mocy od niepamiętnych czasów spełniają w ludzkim życiu role lekarstwa dla duszy i ciała – stad jej nazwa – Musica Medicina.

Mantry, modlitwy i pieśni tego rodzaju były i są śpiewane z intencja oczyszczenia ciała i duszy z ociężałości, choroby, a także z intencja transformacji przeszkadzających myśli oraz emocji – leku, poczucia winy, smutku, bezsilności, gniewu, rozpaczy – w emocje pozytywne : radość, zaufanie, spokój, miłość i przywrócenie w ten sposób stanu równowagi na każdym poziomie ludzkiego istnienia.

Pieśni mocy od wieków są śpiewane w celu przywołania równowagi żywiołów w naturze, żywiołów, z których powstałą ludzka istota. Dzięki mocy intencji, slow oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy mozliwosc samouzdrawiania lub uzdrawiania innych uzywajac muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.

 

Jesteśmy zaszczyceni możliwością kontynuowania tej pięknej i jakże ważnej dla gatunku ludzkiego tradycji. Śpiewamy kompozycje własne, pieśni innych autorów, pieśni pochodzące z rożnych czasów, miejsc i tradycji. Przychodzą do nas pieśni, które rezonują z naszymi intencjami, pomagają nam wzmacniać wibracje naszych serc, dzięki czemu możemy dzielić się z Wami ich mocą i radością, które niosą.
Śpiewamy pieśni w wielu językach : polskim, angielskim, hiszpańskim, quechua, sanskrycie i lakota. Mamy w repertuarze utwory instrumentalne używające ponadczasowego i ponad-podziałowego języka dźwięków, który wycisza umysł i kieruje nasza uwagę na oddech i czucie.

Muzyka towarzyszy nam cale życie, przebyliśmy długą drogę, aby dotrzeć do tego etapu – dzielenia się muzyka z intencja rozświetlania ciemności i balansowania energii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ta możliwość. Do zobaczenia i do usłyszenia wkrótce. Zapraszamy do wspólnej podroży.

Ana von Scott – głos, gitara
Filip Filipiuk – głos, gitara, klarnet, flety, grzechotki, melodika bęben, koncha

 

PIEŚNI ZNALEZIONE W SERCU

 

 

__________________________

 

Koncert Pieśni Znalezionych w Sercu w sobotę ok 21:30 na Scenie