MENU CLOSE

 

 

PROGRAM

 

 

 

ZAPISY ONLINE na zajęcia ze strefy MAMAZONE są możliwe tylko do 30 CZERWCA włącznie.

 

Od 1 lipca pozostaje możliwość zakupienia karnetów w przedsprzedaży, ALE zapisy odbywają się już na miejscu wydarzenia, co oznacza, że dopisujemy Was na listy w grupach limitowanych wg. kolejności przybycia do punktu rejestracji. Jeśli zależy Ci na określonych zajęciach – kupuj i zapisuj się już teraz.

 

Tegoroczna edycja MAMA Gathering dzieli się na dwie strefy:

 

MAMAzone – dostępna TYLKO dla kobiet, TYLKO po wykupieniu karnetu MAMA i dokonaniu rezerwacji na konkretne warsztaty.

OPENzone – dostępna dla wszystkich po wykupieniu karnetu OPEN.

Tutaj na wszystkie wydarzenia – dla dzieci i dorosłych – obowiązuje wstęp wolny. Wybierasz i dołączasz do grupy na miejscu. W pojedynczych przypadkach, z racji ograniczeń przestrzennych może nastąpić naturalne ograniczenie ilości uczestników. W OPENzone znajdują się też wszystkie wydarzenia artystyczne – koncerty, przedstawienia, etc. 

 

 

Karnet na każdą ze stref upoważnia do zarezerwowania sesji indywidualnej z naszymi wspaniałymi specjalistkami.

 

 

W grafiku wydarzenia MAMAzone i OPENzone są oznaczone różnymi kolorami

 

 

WAŻNE! grafik aktualizowany jest ręcznie raz na dobę, to oznacza, że od momentu zakupu karnetu do momentu wysłania do nas swoich wybranych zajęć, miejsca w niektórych grupach mogą się skończyć.

Prosimy więc o wyrozumiałość, zgodnie z regulaminem proponujemy w takiej sytuacji wybranie innych zajęć w miejsce tych, które w międzyczasie się skończyły. Zapisy odbywają się na bieżąco wg kolejności przychodzących zgłoszeń ( po zaksięgowaniu karnetu otrzymujesz maila do formularza, który odsyłasz do nas z wyborem swoich zajęć). Zajęcia, które mają już ostatnie miejsca i niosą większe ryzyko, że się nie załapiesz są oznakowane na Żółto w grafiku.

 

 

PIĄTEK   __________  SOBOTA ________ NIEDZIELA