MENU CLOSE

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”200px”][vc_images_carousel images=”6089,6099,6098,6097,6096,6095,6094,6093,6092,6091,6090″ img_size=”1140×500″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

SESJE INDYWIDUALNE

 

Poznaj supermoce naszych gościń!

 

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji, by zaczerpnąć dobrej energii,

fachowej konsultacji, a może nawet wejść w głębszy proces terapeutyczny podczas sesji indywidualnej.

 

Zapisy na sesje indywidualne przyjmujemy mailowo pod adresem

mamagathering.sesje@gmail.com

 

Potrzebujesz porady w dobraniu odpowiedniej dla Ciebie sesji lub dodatkowych wyjaśnień? Napisz do nas!

 

 

SŁOWNICZEK do sesji :

 

 

ACCESS BARS – nieinwazyjna metoda terapii manualnej: usuwa mentalne,emocjonalne, psychiczne i energetyczne blokady ; kreuje więcej przestrzeni i możliwości w twoim życiu ; wspomaga leczenie depresji, bezsenności, stanów lękowych; redukuje stres i gonitwę myśli; regeneracja i uzdrowienie organizmu; wzrost kreatywności i radości życia; wsparcie dla kobiet w ciąży, bezpieczny także dla dzieci.

 

CORE CRY – dosłownie ‘ płacz z rdzenia’, głęboko transformujący proces przeprogramowywania starych nawyków z przeszłości, jeden z procesów metody Birth Into Being – Ponownych Narodzin

 

Sesja MOCNEGO TRZYMANIA – terapeutyczna, bardzo głęboka sesja pojednania z rodzicami

 

Konchowanie | pępkowanie | Body coning –Spalenie konch na ciele lub pępku to mało znane metody terapeutyczne, oddziałujące na wybrane strefy fizyczne i psychiczne.

W pępku umieszczone są nasze relacja z innymi ludźmi, przechowujemy tu także nasze emocje, zachowania, analizę tych zachowań, wybaczanie, logiczne uzasadnienia, autoagresję.

 

Rebozo – meksykańska chusta Rebozo wykorzystywana do masażu relaksacyjnego. Idealna w ciąży a nawet w trakcie porodu.

 

Rytuał Cerrada – stosowany na zakończenie połogu jako symboliczne zamknięcie tego, co zostało otwarte na poziomie fizycznym i psychicznym w trakcie porodu. pomaga kobiecie ponownie poczuć siebie i wrócić do swojego ciała i umysłu. Może być też stosowany na zamknięcie konkretnego etapu w życiu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]