MENU CLOSE

HEALINGzone

Strefa sesji indywidualnych. Zadbaj o siebie holistycznie podczas zabiegów i konsultacji w rękach naszej cudownej ekipy Healerów!

Strefa znajduje się na terenie miasteczka festiwalowego, dostępna tylko dla uczestników. 

Każdy z wystawców proponuje usługi wg własnego cennika.

 

Intuicyjne spotkanie.

Rozmowa na podstawie przekazu duszy/obrazu aury. Możesz przygotować sobie max 3 pytania, mogą one pojawić się również podczas spotkania. 

Rozmowa może również odbyć się na podstawie karty Points of you.

luxMANDALA to także reiki z kryształami. Po ustaleniu intencji, dobierane są kryształy/minerały.

Oferuje masaż prenatalny, który m. in. stabilizuje poziom hormonów, zmniejsza obrzęki, rozluźnia.

Masaż Pe(ace)Lo(ve)Ha(rmony) – relaksująco-energetyzujący masaż w połączeniu z kąpielą w dźwiękach etnicznych instrumentów.

Masaż Abhyanga – kompleksowy masaż całego ciała przywracający właściwy przepływ sil witalnych w organizmie. Relaksuje, eliminuje toksyny i stres, usuwa zmęczenie.

Muzykoterapia głębokiego wglądu.

15-20 minut rozmowy (ustalenie celu sesji, np. relaks, kontakt z wewnętrzną mądrością, podjęcie decyzji etc.),

30 minut sesji głębokiego relaksu z indywidualnie tworzoną wizualizacją, przy dźwiękach muzyki.

10 minut na domknięcie sesji.

Aleksandra oferuje Wam :

Masaż świątynny LOMI LOMI NUI- wykonywany nago, olejem kokosowym.

MASAŻ RYTUALNY – wspiera kontaktowanie się z duszą, podróż po wizje i pracę z intencją.

MASAŻ Ajurwedyjski ABYANGA – wykonywany nago, olejem dobranym do typu doszy lub olejem sezamowym, ciało jest mocno olejowane, łącznie z głową(możliwa opcja bez głowy). Usuwa toksyny z ciała, mocno pobudza, udrażnia kanały energetyczne, stymuluje punkty marma.

ZABIEG BOWENA – wykonywany przez lekką bawełnianą odzież lub w bieliźnie, bez użycia oleju. Manualna praca cechująca się delikatnością. Powięziowa i holistyczna metoda pracy z ciałem. Nadaje się dla dzieci od urodzenia, kobiet w ciąży, osób starszych i osób z wszelakimi dolegliwościami chorobowymi. Wspiera płodność , odporność, mobilizuje organizm do procesów samouzdrawiania.

KONSULTACJA AJURWEDYJSKA – obejmuje test na prakriti, ustalenie zaleceń żywieniowych, szczegółową analize schematu/programu wdrukowanego danej osobie.

SESJA INDYWIDUALNEGO UZDRAWIANIA – obejmuje intuicyjną pracę energetyczną, metody pracy dobrane do indywidualnej potrzeby. Praca na tym co aktualnie się wyłania do uwolnienia.

Rytuał masażu tantrycznego wykonywany jest w nagości przy wcześniejszym ustaleniu granic i potrzeb każdej ze stron. Poprzedza go pogłębiona rozmowa oraz nauka oddychania i prowadzenia energii. Świętość ciała i świętość przestrzeni jest tutaj najwyższym dobrem.

Tego typu dotyk może być pracą z intencją i wejściem w proces oczyszczania, manifestacji pragnień itp. Jest pięknym uhonorowaniem ciała osoby masowanej jako zamanifestowanej bogini Shakti i boga Shivy. Jest medytacją i modlitwą.

Ciało masowane jest olejem kokosowym lub migdałowym. Dobrze jest mieć ze sobą pareo lub chustę do okrycia ciała. Na godzinę przed masażem dobrze jest zjeść niewielki i lekki, bezmięsny posiłek. Po sesji zaleca się picie dużo wody i powstrzymanie się od ciężkich prac, dużych emocji i traktowanie siebie z łagodnością, czułością i miłością 🙂

 

MASAŻE JOGICZNE łączą oddech, koncentrację, mobilizację, rozciąganie, techniki olejowe, akupresurę i chiropraktykę, aby uwolnić napięcia i otworzyć ciało.

Ajurjogiczny masaż głowy, karku i twarzy. Wstępny masaż obejmujący najbardziej stresogenne części ciała, pozwalający na szybką ulgę. Tradycyjnie poprzedzający pełen masaż ciała.

Tajski masaż jogiczny– suchy masaż, łączący pracę na liniach energetycznych, akupresurę, refleksologię i rozciąganie. Jest głęboki, redukuje napięcia, poprawia elastyczność i przynosi większą świadomość ciała i uwolnienie napięć na głębokim poziomie.

Konsultacje ajurwedyjskie: – ustalanie indywidualnego programu oczyszczającego, terapeutycznego, równoważącego – przez zabiegi, dietę, ćwiczenia, ziołoterapie.

-Głęboko relaksujący masaż, bazujący na ayurwedyjskiej Abhyandze z użyciem aromaterapeutycznego oleju/w ubraniu/na materacu (uwaga, podczas tego masażu relaksuje się całe ciało!)

-Masaż rozluźniający spięte mięśnie pośladków /w ubraniu/ na materacu

-Sesja wsparcia 1:1, w zależności od tematu / problemu / potrzeb, wykorzystuję różne techniki np. pracę z oddechem /medytację/ dotyk/ głębokie słuchanie itp./sesja może odbyć się w półnagości jeśli to jest tematem pracy/

“Zapraszam Cię do Powrotu do Twojego wnętrza, podczas sesji jeden do jeden, gdzie podczas medytacji odkryjemy co w Tobie drzemie, skontaktujemy się z Twoimi emocjami, z Twoim ciałem, które zna prawdę, spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, aby odkryć swoją tożsamość, pewność siebie, rozwiązać problemy w relacjach, także z dziećmi. To niezwykła podróż do Twojej podświadomości, aby odkryć i zrozumieć siebie. Marzysz o wyjątkowym obrazie, który przedstawia Ciebie i Twoją unikatową duszę? Maluję Twój portret przyglądając się Twojemu obliczu i wnętrzu.”

Ilan Lev Method – innowacyjna holistyczna metoda pracy z ciałem pochodząca z Izraela; wywodzi się z metody Feldenkreisa, akupresury oraz bioenergetyki, które to, po wieloletniej praktyce, stanowiły punkt wyjścia do stworzenia przez Ilana Lev niniejszej metody. Zabieg wykonywany jest na stole do masażu, a pacjent jest ubrany w wygodne ubranie. Metoda ma zastosowanie zarówno w przypadku dysfunkcji narządów ruchu, ograniczonej ruchomości stawów, napiętych mięśni jak i rozładowania napięć emocjonalnych i uwalniania traum. Oznacza to, że wpływa ona korzystnie na uwalnianie napięć oraz blokad zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym jak i mentalnym, a tym samym pomaga w przywracaniu prawidłowego przepływu energii i w powrocie do stanu równowagi czyli zdrowia. Zabieg prowokuje również do tworzenia nowych ścieżek przepływu ruchu w ciele, a tym samym do wychodzenia poza utarte schematy w ciele i umyśle co wpływa na wzrost elastyczności na obydwóch poziomach. O mnie: Od ponad 10 lat jestem na ścieżce rozwoju osobistego; poznaję i doświadczam metod wspierających rozwój i odkrywanie potencjału człowieka oraz wspierających proces samouzdrawiania; szczególnie bliskie są mi praca poprzez świadomość ciała, ruch spontaniczny, ruch autentyczny, arteterapię, integrację oddechem, doświadczanie poprzez dźwięk i głos jak również wizualizację.

Kontakt z Magdaleną pod numerem telefonu 601 98 63 48

Spotkanie mające na celu uświadomienie sobie 2-3 głównych informacji z obecnej chwili życia, usłyszenie ich i spowodowanie zmiany poprzez naturalną zmianę magnetyzmu swojego serca, zmianę kierunku czucia, myślenia i działania. Te kilka informacji, to zwykle kluczowe miejsca w polu energetycznym, mające wpływ na zdarzenia i nasze samopoczucie.

“Jeśli chcesz się pochylić nad swoim problemem, konfliktem wewnętrznym, trudnością w relacji i komunikacji zapraszam Cię do doświadczenia kontaktu ze swoją świadomością i potencjałem z moim wsparciem. Możemy spotkać się na żywo tutaj i kontynuować prace online.”

Sesja MA-URI dla kobiet i mężczyzn.

Se­sja pra­cy z cia­łem — MA­-U­RI­® Bo­dy­work — to do­tyk w tań­cu do­stro­jo­ny do oso­by na sto­le­ – jej in­ten­cji, po­trzeb i sta­nu zdro­wia­/sa­mo­po­czu­cia.

Prak­tyk pra­cu­je z oso­bą ma­so­wa­ną po­ru­sza­jąc się wo­kół niej i sto­łu do ma­sa­żu w rytm mu­zy­ki. Uży­wa do tego od­po­wied­nich kro­ków, na­ci­sku swo­je­go cia­ła i po­cią­gnięć przedramion, któ­rych układ wy­ni­ka z wie­dzy o tym, jak po­ru­szać się, aby pod­no­sić po­ziom ener­gii ży­cio­wej. Każ­dy ruch jest ce­lo­wy, a uwa­ga prak­ty­ka sku­pio­na jest na bu­dze­niu kre­atyw­no­ści i od­wa­gi do trans­for­ma­cji tego, co cze­ka na zmia­nę i uzdro­wie­nie. Cia­ło jest przy­kry­te ręcz­ni­kiem, od­sło­nię­te są je­dy­nie czę­ści ma­so­wa­ne. Czę­ści in­tym­ne są za­kry­te pod­czas ca­łej se­sji. Do se­sji uży­wa się cie­płe­go olej­ku. Se­sja trwa ok. 1–1,5 godz.

Sesja MAMA MA-URI dla kobiet w ciąży w ułożeniu na boku

Zapraszamy na sesje kobiety oczekujące dziecka i przygotowujące się do bycia mamą. Praca z ciałem odbywa się w pozycji na boku i można z niej korzystać przez cały okres ciąży, aż do urodzenia dziecka. Dotyk całego ciała wykonywany przedramionami, do rytmu muzyki z delikatnością i precyzją jest uhonorowaniem matki i dziecka oraz ich połączenia. Podczas pracy z kobietą w ciąży dążymy przede wszystkim do wzmocnienia jej ciała i wyzbycia się wszelkich schematów, które mogą blokować ją przed przeżywaniem macierzyństwa.

Terapia czaszkowo-krzyżowa – Forma terapii manualnej normalizująca przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. Doprowadza cały system do równowagi poprzez usunięcie blokad i traum.

Masaż Peloha – Uzdrawiający masaż energetyczny zawierający elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, refleksologii, akupresury, techniki Bowena i wielu innych; 

 

Goha to absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, magister fizjoterapii, szkoli i specjalizuje się z zakresu ortopedii i terapii manualnej wg szkoły niemieckiej. 

Zapraszamy Was do Gohy na:

masaż sportowy 
masaż leczniczy
masaż relaksacyjny 
konsultacje fizjoteraputyczne
terapię manualną
 
Diagnostyka funkcjonalna z uwzględnieniem mięśniowo powięziowych punktów orientacyjnych oraz punktów anatomicznych w leczeniu zaburzeń układu ruchu i narządów wewnętrznych wg założeń terapii manualnej, koncepcji manipulacji powięzi FM Luigiego Stecco i elementów TCM. 
 
Masaż klasyczny: częściowy lub całego ciała, normalizuje napięcie mięśniowe, wprowadza w przyjemny błogostan na poziomie mięśniowym i duchowym. 
 
Terapia manualna: przywrócenie fizjologicznej funkcji i biomechaniki na poziomie stawu, struktur nerwowych lub mięśniowych. 
 
Mobilizacja blizny: poprawa ślizgu, ruchomości i odżywienia tkanek, manualne opracowanie cięcia/blizny.
 
W zależności od stosowanych technik i obszaru leczenia zazwyczaj sprawdza się luźny strój niekrępujący ruchów. 
Techniki terapii manualnej i powięziowej wykonywane są bez użycia środków poślizgowych.
Przy masażu klasycznym (wykonywanym także u kobiet w ciąży) korzystam z roślinnych, certyfikowanych olejów (kokosowy, arnikowy) lub maseł (shea, kakaowe). 

Konsultacje doulowe i aromaterapeutyczne