MENU CLOSE

HEALINGzone

Strefa sesji indywidualnych. Zadbaj o siebie holistycznie podczas zabiegów i konsultacji w rękach naszej cudownej ekipy Healerów!

Strefa znajduje się na terenie miasteczka festiwalowego, dostępna tylko dla uczestników. 

Każdy z wystawców proponuje usługi wg własnego cennika.

 

Intuicyjne spotkanie.

Rozmowa na podstawie przekazu duszy/obrazu aury. Możesz przygotować sobie max 3 pytania, mogą one pojawić się również podczas spotkania. 

Rozmowa może również odbyć się na podstawie karty Points of you.

luxMANDALA to także reiki z kryształami. Po ustaleniu intencji, dobierane są kryształy/minerały.

Oferuje masaż prenatalny, który m. in. stabilizuje poziom hormonów, zmniejsza obrzęki, rozluźnia.

Masaż Pe(ace)Lo(ve)Ha(rmony) – relaksująco-energetyzujący masaż w połączeniu z kąpielą w dźwiękach etnicznych instrumentów.

Masaż Abhyanga – kompleksowy masaż całego ciała przywracający właściwy przepływ sil witalnych w organizmie. Relaksuje, eliminuje toksyny i stres, usuwa zmęczenie.

Muzykoterapia głębokiego wglądu.

15-20 minut rozmowy (ustalenie celu sesji, np. relaks, kontakt z wewnętrzną mądrością, podjęcie decyzji etc.),

30 minut sesji głębokiego relaksu z indywidualnie tworzoną wizualizacją, przy dźwiękach muzyki.

10 minut na domknięcie sesji.

Aleksandra oferuje Wam :

Masaż świątynny LOMI LOMI NUI- wykonywany nago, olejem kokosowym.

MASAŻ RYTUALNY – wspiera kontaktowanie się z duszą, podróż po wizje i pracę z intencją.

MASAŻ Ajurwedyjski ABYANGA – wykonywany nago, olejem dobranym do typu doszy lub olejem sezamowym, ciało jest mocno olejowane, łącznie z głową(możliwa opcja bez głowy). Usuwa toksyny z ciała, mocno pobudza, udrażnia kanały energetyczne, stymuluje punkty marma.

ZABIEG BOWENA – wykonywany przez lekką bawełnianą odzież lub w bieliźnie, bez użycia oleju. Manualna praca cechująca się delikatnością. Powięziowa i holistyczna metoda pracy z ciałem. Nadaje się dla dzieci od urodzenia, kobiet w ciąży, osób starszych i osób z wszelakimi dolegliwościami chorobowymi. Wspiera płodność , odporność, mobilizuje organizm do procesów samouzdrawiania.

KONSULTACJA AJURWEDYJSKA – obejmuje test na prakriti, ustalenie zaleceń żywieniowych, szczegółową analize schematu/programu wdrukowanego danej osobie.

SESJA INDYWIDUALNEGO UZDRAWIANIA – obejmuje intuicyjną pracę energetyczną, metody pracy dobrane do indywidualnej potrzeby. Praca na tym co aktualnie się wyłania do uwolnienia.

Rytuał masażu tantrycznego wykonywany jest w nagości przy wcześniejszym ustaleniu granic i potrzeb każdej ze stron. Poprzedza go pogłębiona rozmowa oraz nauka oddychania i prowadzenia energii. Świętość ciała i świętość przestrzeni jest tutaj najwyższym dobrem.

Tego typu dotyk może być pracą z intencją i wejściem w proces oczyszczania, manifestacji pragnień itp. Jest pięknym uhonorowaniem ciała osoby masowanej jako zamanifestowanej bogini Shakti i boga Shivy. Jest medytacją i modlitwą.

Ciało masowane jest olejem kokosowym lub migdałowym. Dobrze jest mieć ze sobą pareo lub chustę do okrycia ciała. Na godzinę przed masażem dobrze jest zjeść niewielki i lekki, bezmięsny posiłek. Po sesji zaleca się picie dużo wody i powstrzymanie się od ciężkich prac, dużych emocji i traktowanie siebie z łagodnością, czułością i miłością 🙂

 

MASAŻE JOGICZNE łączą oddech, koncentrację, mobilizację, rozciąganie, techniki olejowe, akupresurę i chiropraktykę, aby uwolnić napięcia i otworzyć ciało.

Ajurjogiczny masaż głowy, karku i twarzy. Wstępny masaż obejmujący najbardziej stresogenne części ciała, pozwalający na szybką ulgę. Tradycyjnie poprzedzający pełen masaż ciała.

Tajski masaż jogiczny– suchy masaż, łączący pracę na liniach energetycznych, akupresurę, refleksologię i rozciąganie. Jest głęboki, redukuje napięcia, poprawia elastyczność i przynosi większą świadomość ciała i uwolnienie napięć na głębokim poziomie.

Konsultacje ajurwedyjskie: – ustalanie indywidualnego programu oczyszczającego, terapeutycznego, równoważącego – przez zabiegi, dietę, ćwiczenia, ziołoterapie.

KONSULTACJA DIETOTERAPEUTYCZNA 

ułożenie zaleceń żywieniowych i suplementacyjnych w celu poprawy zdrowia i samopoczucia pacjenta, który dodatkowo otrzymuje spersonalizowaną recepturę na mieszankę ziołową pomagającą przy jego problemach. W celach diagnostycznych pacjent proszony jest o pokazanie jezyka, dłoni i problematycznych części ciała jeśli występują. Zalecenia oparte są o Tradycyjną Medycynę Chińską i ziołolecznictwo.

MASAŻ KRĘGOSŁUPA wg Breuss’a 

delikatny i skuteczny masaż kręgosłupa zalecany przy wszelkich bólach pleców, również przy niewielkich przepuklinach oraz w bezbolesnym ustawianiu przesuniętych kręgów piersiowych i lędźwiowych. Działa na poziomie fizycznym i energetycznym. Jest wykonywany przy udziale olejku z dziurawca, dlatego po masażu do końca dnia nie należy wystawiać skóry na słońce

ŚWIECOWANIE/KONCHOWANIE USZU – działanie na kanał słuchowy dymem ze specjalnej świecy Hopi – relaks i pomoc przy problemach z górnymi drogami oddechowymi, oczyszczenie kanału słuchowego oraz poprawa jakości słyszenia. Wstęp do świecowania to masaż małżowiny usznej z użyciem kremu nivea. Zabieg odpowiedni dla dzieci od lat 5. Po zabiegu uszy zabezpieczane są wacikiem aby nie doszło do przewiania

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – pleców – energetyzujący, relaksujący, odblokowujący napięcia głównie spowodowane stresem, wykonywany z użyciem oliwki – antycelulitowy – częściowy: uda; pełny: uda, pośladki i „boczki”. Klient odkrywa te części ciała, które chce poddać zabiegowi. Masaż z użyciem oliwki migdałowej lub specjalnej antycellilutowej oraz silikonowych baniek do masażu.

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu pochodząca z Japonii. Poprzez intensywne i złożone techniki działa na głębszych warstwach skóry i mięśni twarzy. Nazywany także ” niechirurgicznym liftingiem”. Wizualne efekty: niweluje napięcia powodujące zmarszczki mimiczne, zapobiega lub zmniejsza efekty starzenia się skóry, odzyskanie młodej twarzy dzięki głębokiej pracy na mięśniach. Efekty zdrowotne: pełny relaks, zwalczanie stresu, łagodzenie bóli głowy.Obejmuje twarz, ramiona, dekolt, głowę. Czas trwania – 75 min

Japoński rytuał piękna – Relaksujący i odmładzający masaż twarzy. Dodaje blasku twarzy i poprawia jej owal, odpręża całe ciało, pomaga zwalczyć opuchliznę pod oczami. Masaż zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jest połączeniem technik relaksacyjnych, oczyszczających, liftingu i akupresury. Obejmuje twarz, ramiona, dekolt i głowę. Czas trwania – 60 min

Pełnia szczęścia – Głęboko odprężający i relaksujący rytuał obejmujący peeling i masaż całego ciała, wykonywany jest przy użyciu ciepłego naturalnego oleju z dodatkiem wybranej nuty zapachowej. Rozpoczyna się masażem odprężającym przez ręcznik. Kolejny etap stanowi powolny (przy ruchach drenujących dotyk jest mocny i głęboki) masaż relaksacyjny całego ciała z wykorzystaniem ciepłego aromatycznego olejku. W jego trakcie masowane są plecy, nogi, brzuch,ramiona oraz ręce. Ostatni etap to niezwykle kojący masaż stóp oraz głowy i twarzy. Ruchy wykonywane są płynnie i powoli w celu wyciszenia i uzyskania pełnego relaksu. Masaż ma wyraźne działanie uspokajające, antydepresyjne i harmonizujące, wypełnia ciało uczuciem komfortu i głębokiego relaksu. Czas trwania – 90 min.Klientka ma ciało nagie (przykrywane chustą) lub zakłada jednorazowe majteczki. Przy wszystkich masażach używam tylko naturalnych olejów oraz aromaterapii dobranych wspólnie z klientką. Przy wszystkich masażach skóra głowy i włosy są naolejowane.

Oczyszczanie energetyczne, bioenergoterapia, praca z energią. Każde spotkanie jest tak naprawdę spotkaniem z samym sobą i swoją energią, ja tylko towarzyszę w tej drodze, wstępem jest krótka wspólna medytacja ok.5 minut, w trakcie której skupiam się na Kliencie, jego energii i problemie, potem omawiamy wspólnie to, co widzę z tym,co jest. I wspólnie czyścimy energię, pobieramy lub oddajemy jej nadmiar. A to jest dopiero początek, następnie Klient dostaje zalecenia do dalszego postępowania, zazwyczaj dostaje amulet, który wybrała jego dusza podczas rytuału, sól do kąpieli oczyszczającej lub kadzidła, które przez kolejne dni będzie palić by dokończyć rytuał samodzielnie (wszystko zależy od sytuacji). Całe spotkanie jest miłe, uwalniające serce, duszę i umysł 🙂

-Głęboko relaksujący masaż, bazujący na ayurwedyjskiej Abhyandze z użyciem aromaterapeutycznego oleju/w ubraniu/na materacu (uwaga, podczas tego masażu relaksuje się całe ciało!)

-Masaż rozluźniający spięte mięśnie pośladków /w ubraniu/ na materacu

-Sesja wsparcia 1:1, w zależności od tematu / problemu / potrzeb, wykorzystuję różne techniki np. pracę z oddechem /medytację/ dotyk/ głębokie słuchanie itp./sesja może odbyć się w półnagości jeśli to jest tematem pracy/

“Zapraszam Cię do Powrotu do Twojego wnętrza, podczas sesji jeden do jeden, gdzie podczas medytacji odkryjemy co w Tobie drzemie, skontaktujemy się z Twoimi emocjami, z Twoim ciałem, które zna prawdę, spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, aby odkryć swoją tożsamość, pewność siebie, rozwiązać problemy w relacjach, także z dziećmi. To niezwykła podróż do Twojej podświadomości, aby odkryć i zrozumieć siebie. Marzysz o wyjątkowym obrazie, który przedstawia Ciebie i Twoją unikatową duszę? Maluję Twój portret przyglądając się Twojemu obliczu i wnętrzu.”

Ilan Lev Method – innowacyjna holistyczna metoda pracy z ciałem pochodząca z Izraela; wywodzi się z metody Feldenkreisa, akupresury oraz bioenergetyki, które to, po wieloletniej praktyce, stanowiły punkt wyjścia do stworzenia przez Ilana Lev niniejszej metody. Zabieg wykonywany jest na stole do masażu, a pacjent jest ubrany w wygodne ubranie. Metoda ma zastosowanie zarówno w przypadku dysfunkcji narządów ruchu, ograniczonej ruchomości stawów, napiętych mięśni jak i rozładowania napięć emocjonalnych i uwalniania traum. Oznacza to, że wpływa ona korzystnie na uwalnianie napięć oraz blokad zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym jak i mentalnym, a tym samym pomaga w przywracaniu prawidłowego przepływu energii i w powrocie do stanu równowagi czyli zdrowia. Zabieg prowokuje również do tworzenia nowych ścieżek przepływu ruchu w ciele, a tym samym do wychodzenia poza utarte schematy w ciele i umyśle co wpływa na wzrost elastyczności na obydwóch poziomach. O mnie: Od ponad 10 lat jestem na ścieżce rozwoju osobistego; poznaję i doświadczam metod wspierających rozwój i odkrywanie potencjału człowieka oraz wspierających proces samouzdrawiania; szczególnie bliskie są mi praca poprzez świadomość ciała, ruch spontaniczny, ruch autentyczny, arteterapię, integrację oddechem, doświadczanie poprzez dźwięk i głos jak również wizualizację.

Kontakt z Magdaleną pod numerem telefonu 601 98 63 48

Spotkanie mające na celu uświadomienie sobie 2-3 głównych informacji z obecnej chwili życia, usłyszenie ich i spowodowanie zmiany poprzez naturalną zmianę magnetyzmu swojego serca, zmianę kierunku czucia, myślenia i działania. Te kilka informacji, to zwykle kluczowe miejsca w polu energetycznym, mające wpływ na zdarzenia i nasze samopoczucie.

“Jeśli chcesz się pochylić nad swoim problemem, konfliktem wewnętrznym, trudnością w relacji i komunikacji zapraszam Cię do doświadczenia kontaktu ze swoją świadomością i potencjałem z moim wsparciem. Możemy spotkać się na żywo tutaj i kontynuować prace online.”

Sesja MA-URI dla kobiet i mężczyzn.

Se­sja pra­cy z cia­łem — MA­-U­RI­® Bo­dy­work — to do­tyk w tań­cu do­stro­jo­ny do oso­by na sto­le­ – jej in­ten­cji, po­trzeb i sta­nu zdro­wia­/sa­mo­po­czu­cia.

Prak­tyk pra­cu­je z oso­bą ma­so­wa­ną po­ru­sza­jąc się wo­kół niej i sto­łu do ma­sa­żu w rytm mu­zy­ki. Uży­wa do tego od­po­wied­nich kro­ków, na­ci­sku swo­je­go cia­ła i po­cią­gnięć przedramion, któ­rych układ wy­ni­ka z wie­dzy o tym, jak po­ru­szać się, aby pod­no­sić po­ziom ener­gii ży­cio­wej. Każ­dy ruch jest ce­lo­wy, a uwa­ga prak­ty­ka sku­pio­na jest na bu­dze­niu kre­atyw­no­ści i od­wa­gi do trans­for­ma­cji tego, co cze­ka na zmia­nę i uzdro­wie­nie. Cia­ło jest przy­kry­te ręcz­ni­kiem, od­sło­nię­te są je­dy­nie czę­ści ma­so­wa­ne. Czę­ści in­tym­ne są za­kry­te pod­czas ca­łej se­sji. Do se­sji uży­wa się cie­płe­go olej­ku. Se­sja trwa ok. 1–1,5 godz.

Sesja MAMA MA-URI dla kobiet w ciąży w ułożeniu na boku

Zapraszamy na sesje kobiety oczekujące dziecka i przygotowujące się do bycia mamą. Praca z ciałem odbywa się w pozycji na boku i można z niej korzystać przez cały okres ciąży, aż do urodzenia dziecka. Dotyk całego ciała wykonywany przedramionami, do rytmu muzyki z delikatnością i precyzją jest uhonorowaniem matki i dziecka oraz ich połączenia. Podczas pracy z kobietą w ciąży dążymy przede wszystkim do wzmocnienia jej ciała i wyzbycia się wszelkich schematów, które mogą blokować ją przed przeżywaniem macierzyństwa.

Terapia czaszkowo-krzyżowa – Forma terapii manualnej normalizująca przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. Doprowadza cały system do równowagi poprzez usunięcie blokad i traum.

Masaż Peloha – Uzdrawiający masaż energetyczny zawierający elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, refleksologii, akupresury, techniki Bowena i wielu innych;