fbpx
MENU CLOSE

IDEA

MAMA Gathering to pierwszy w Polsce festiwal dedykowany Kobietom: przestrzeń rozwoju,
podnoszenia świadomości, relaksu, uzdrawiania i zasilania. Półplenerowe wydarzenie, łączące elementy specjalistycznej konferencji ze sprzyjającą budowaniu społeczności atmosferą wakacyjnego festiwalu o bogatym harmonogramie zajęć grupowych, atrakcji artystycznych oraz sesji indywidualnych.

MAMA dla WSZYSTKICH
KOBIET!

MAMA Gathering jest dla wszystkich Kobiet – nie tylko MAM. Pierwsza edycja poświęcona była MOCY KOBIET – sile, którą uzyskujemy z dzielenia się wiedzą, wsparciem i przekazywanym między sobą doświadczeniem, sile solidarności i kreacji.

MAMA Gathering powstało jako koncept przestrzeni, w której każda Kobieta – niezależnie od etapu w życiu – może skupić się na własnych potrzebach, rozwoju, odpoczynku i regeneracji. Naszym priorytetem jest zatem ułatwienie dostępu do pełnego skorzystania z wydarzenia Kobietom, które obecnie doświadczają uroków macierzyństwa. MAMA Gathering to miejsce i czas, w którym pomagamy Kobietom odzyskać własną przestrzeń i złapać balans, a także wymienić doświadczenia w gronie przeżywającym podobne perypetie.

PONAD 150 WYDARZEŃ
i 70 PROWADZĄCYCH
4 DNI

MAMA Gathering jest inicjatywą stworzoną przez Kobiety – dla Kobiet, niemniej zachęcamy do przyjazdu z osobami towarzyszącymi, parterami, przyjaciółmi. Dla nich także mamy szereg propozycji w strefie wydarzeń otwartych. 

Holistyczne zdrowie, edukacja i wsparcie okołoporodowe, seksualność, relacje, komunikacja bez przemocy – kluczowe zagadnienia dla budowania podstaw nowych świadomych podstaw w stosunku do siebie i świata. W zeszłym roku postawiłyśmy wysoko poprzeczkę, a druga edycja kroi się jeszcze bardziej imponująco! Wśród prowadzących też znajdzie się kilku fantastycznych Mężczyzn pracujących w bliskich nam rejonach. 

W tym roku sektor zajęć OPENzone, PAPAzone i KIDSzone będzie o wiele obszerniejszy – spokojnie możecie planować przyjazd całą ekipą / rodziną!

 

ORGANIzatorki

KASIA DOBROWOLSKA

Mama Wiki i Kaliny, architektka, miłośniczka natury, podróży, fotografii i chodzenia boso oraz noszenia w chuście.

Kobieta kreatywna -twórczyni wielu różnych projektów, w tym ostatnio - Tribe - marki odzieżowej.

 www.gypsylife.pl

fb/ tribeclths

MARTA STOCES

Pomysłodawczyni MAMA Gathering, mama Lili Luny, długo związana z teatrem i sztukami wizualnymi , art i event managementem jako mizBeware.
Prowadzi agencję House of Love,a w niej dział #mamazone dla Kobiet zainteresowanych samorozwojem, świadomym macierzyństwem, rodzicielstwem bliskości , pracą z ciałem i pozytywną seksualnością. Zaangażowana w działania feministyczne, grl powerowe i empowermentowe oraz edukację seksualną.

fb/mizbewaredoesthis

fb/houseofloveagency

Instagram @houseofloveagency

ALICJA KOSZUTSKA

Graficzka i kucharka potraw roślinnych.

Studiowała na Wrocławskiej ASP.
Założycielka, nieistniejącej już, concept restauracji wegańskiej -MACHINA ORGANIKA i food trucka PEPPERMINTA

Mama Filemona, Santoszki i Laski psa.

EKIPA MAMY

marta palińska

Złota Dziewczyna – najmłodsza w ekipie MAMY. Na festiwalu koordynuje pracę wolontariuszy i pomaga spiąć wiele nitek w sprawnie działający system.

Studiuje Zarządzanie Projektami Społecznymi na UW. Na pierwszą edycję MAMY przyjechała do nas prosto z wymiany – na Uniwersytecie w Oslo w ramach Erasmusa robiła kursy: “Gender equality in Nordic countries” i “Migration, diversity, inequality”. 

Współpracuje z Greenpeace, i grawituje mocno w stronę działań na rzecz praw człowieka i przeciwdziałania dyskryminacji.

anka herbut

Zawodowo dramaturżka i kuratorka, krytyczka tańca i sztuki, recenzentka teatralna i filmowa.

Współpracuje z młodymi polskimi choreograf(k)ami, reżyserami i z magazynem „Dwutygodnik”.

Prywatnie mama małego Kosmy Leona. Mieszka i pracuje w Warszawie.

 

gosia stobiecka

Rzecznik prasowy, kierownik produkcji i koordynator międzynarodowych festiwali.

Na co dzień pracuje we Wrocławskim Teatrze Lalek oraz współtworzy firmę SPECTRIBE Film & Theater Production.

Spełniona mama Klary i Miłosza. Spotkać ją można w teatrze i w parku na spacerze z psem. 

Holistyczno feministyczna inicjatywa wspierająca Kobiety na każdym etapie życia. Wspieramy, edukujemy, pomagamy podnosić świadomość w zakresie naszych praw, zdrowia, relacji, komunikacji.