fbpx
MENU CLOSE

Odkąd została mamą pochłonęła ją kobieca natura i cykl menstruacyjny, który jest odzwierciedleniem cykli występujących w naturze i kosmosie. 

Zgłębia ocean podświadomości, kocha rośliny, żywioły i kobiety. Czasami czaruje, zbiera zioła i stawia Tarota.

Dba o wirtualną społeczność kobiet na grupie WYSPA KOBIECOŚCI i kilka razy w roku współtworzy wydarzenie SABAT KOBIET. 

Hipnodoula, inicjatorka idei Błękitnego Porodu. Od ponad 5 lat wspiera i przygotowuje kobiety do porodu w stanie naturalnej autohipnozy. Pokazuje, jak oswoić strach i obawy związane z porodem, inspiruje, jak odzyskać lub utrzymać spokój w oczekiwaniu na dziecko oraz jak przygotować się psychicznie na poród. Prowadzi blog i serie podcastową “Droga do Błękitnego Porodu” w której obala mity okołoporodowe, propaguje medycynę opartą na dowodach naukowych (z angl. Evidence Based Medicine), promuje współpracę interdyscyplinarną.  Prywatnie mama 3 dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu. Prowadzi facebook’ową grupę wsparcia Błękitny Poród.

Psycholożka. Autorka takich tytułów jak m.in: “Dziecko z bliska”, “Nowe wychowanie seksualne”, “Potrzebna cała wioska” czy “Akcja adaptacja”.

Twórczyni kursów i warsztatów dla profesjonalistów i rodziców.

Od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych sytuacjach. Udziela indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych. Pomaga rodzicom w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje.

Specjalizuje się w pracy w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, a więc za podstawowy czynnik tworzący skuteczną opiekę rodzica nad dzieckiem uważa ich wzajemną relację. W pracy z różnymi trudnościami dzieci stosuję podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji dziecka i podążaniu za jego potrzebami. 

Tantryczna Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Jest jedną z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti. Są skierowane głównie do kobiet, ale czasem również także dla mężczyzn. Wywiady z nią ukazały się w czasopismach Zwierciadło, Sens czy Uroda Życia. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

 

Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich.

 

Z miłości do zapachów kwiatów, ziół i drzew prowadzi także manufakturę naturalnych świec i perfum Suryani Alchemy. Właśnie w nich na dłużej zatrzymuje ich ulotny aromat, aromaterapeutyczne i magiczne właściwości.

” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo.

Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin.

Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały, koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.

Kolorowa mama Kaliny i Róży, Promotor Karmienia Piersią, Chustoentuzjastka po szkole ClauWi, starająca się podążać ścieżką rodzicielstwa bliskości, autorka bloga Kolorowa Mama. Razem z Martą Czajką prowadzi Przy Tobie – sklep i wypożyczalnię z szeroką ofertą chust i nosideł ergonomicznych.

Certyfikowana Doradczyni Noszenia po szkole ClauWi.

Od 2015 roku prowadzi indywidualne konsultacje oraz grupowe warsztaty z prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Ma za sobą również warsztaty z pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dzieci w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego.

Prowadzi kanał na youtube- Foxy Wraps, gdzie znajdziecie filmiki wiązań,  do przypomnienia po konsultacji.

Właścicielka firmy Foxy Wraps. W lipcu 2018 wypuściła swoje pierwsze chusty INKAS.

Prowadzi również spotkania chustowo/nosidłowe w różnych miejscach we Wrocławiu.

Doula, pedagożka z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z dzieckiem i jego rodziną.

Socjoterapeutka z pasją i przygotowaniem do systemowej terapii rodzin oraz Terapii Mocnego Trzymania wg. I.Prekop.

“Tematyka okołoporodowa, macierzyńska i rodzicielska towarzyszy mi w drodze prywatnej i zawodowej od ponad 20 lat, kiedy to zaczynałam swoja matczyną drogę. Wcześniej inspirując się niszową wtedy lekturą m.in. pracami Laboyer oraz uczestnicząc w rozmaitych wykładach, np.Sh.Kitzinger.”

Od kilku lat intensywnie zaangażowana w działania na rzecz kobiet od 2013 r. wspiera kobiety jako doula. Regularnie prowadzi warsztaty dla rodziców w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz sesje pracy terapeutycznej Come Into Being – Ponowne Narodziny oraz Family zgodnie z certyfikatem trenerskim metody Birth Into Being.

(S)ekspertka, feministka, propagatorka sekspozytywności.

Jest autorką najpopularniejszego polskiego bloga na temat sekspozytywnego stylu życia i stylu myślenia – proseksualna.pl  który w 2014 roku został uhonorowany nagrodą konsumentów EROtrendy w kategorii „Najlepszy wortal o tematyce erotycznej”. Jej styl (re)edukacji seksualnej oparty jest o holistyczne podejście do seksualności człowieka, a swoją wiedzą dzieli się, publikując artykuły, organizując warsztaty oraz webinaria. 

W sierpniu 2016 roku ukończyła rekomendowany przez Instytut Kinseya kurs w ramach Summer Institute on Sexuality, Culture and Society na Uniwersytecie Amsterdamskim. Jej misją jest normalizowanie dyskursu wokół seksualności w Polsce. Marzeniem – ujrzeć Polskę, w której respektowane są prawa reprodukcyjne kobiet.

Joginka zafascynowana kobiecością, cyklicznością, rytmem natury. Zakochana w górach,  nomadka, mama 1.5 rocznej joginki.
Praktykę oraz szeroko pojętą pracę z ciałem i oddechem rozwijała i wciąż rozwija w trakcie licznych warsztatów i kursów (m.in. Pregnancy Yoga
Teacher Training: Kopenhaga-Poznań, Shakti Yoga: marzec 2017, Mama&Baby Joga Teacher Training Kopenhaga-Poznań, Shakti Yoga: grudzień 2017.)

Jest również certyfikowaną instruktorką aerial ‘air’ jogi. Regularnie prowadzi zajęcia  dla mam i maluchów oraz jogę w chustach-aerial w wrocławskich szkołach jogi- Drzewie Życia oraz w Białej Sowie-Centrum Jogi i Samorealizacji.

Organizuje także cykle
warsztatowe dla mam: ‘Mamy Ciało po porodzie’, warsztaty dla kobiet (weekendowe i stacjonarne).

Założycielka Szkoły Terapii Czaszkowo – Krzyżowej. Od ponad 11 lat zajmuje się terapeutycznie szeroko pojętą pracą z ciałem – uwalnianiem traum, napięć, urazów zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Jest certyfikowaną terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej i terapii traumy metodą Somatic Experiencing, Pranic Healing i trenerem technik relaksacyjnych.

Ukończyła też wiele kursów, które uzupełniają jej pracę m. in. Continuum Movement, EFT, Radykalne Wybaczanie, Ho’oponopono, praca z odruchami niemowlęcymi metodą Swietłany Masgutowej, Totalna Biologia i Medycyna Germańska.

Z wykształcenia jest magistrem filozofii, a prywatnie mamą trójki dzieci: Mikołaja, Matyldy i Jeremiego. 

Joginka, muzyk, marzycielka i podróżniczka. MAMA Cayua-Inti i Mayra-Luna.

Prowadzi swoje warsztaty z Aerial Jogi i Jogi dla Mam na różnego rodzaju festiwalach jogowych, rozwojowo-duchowych, muzycznych i pięknych studiach jogi, w różnych częściach Europy i nie tylko.

Filolożka, animatorka społeczno- kulturalna, podróżniczka, propagująca odważne życie w zgodzie ze sobą, z Naturą i z otaczającą nas rzeczywistością. Zwolenniczka holistycznego bycia.

Od kilku lat zasiada w kręgach (kobiecych i mieszanych) w różnych wspólnotach, w czasie warsztatów. Nieustannie podąża marzeniem: krzewienia siostrzeństwa między kobietami i spotykaniem samej siebie i innych w szczerości i autentyczności.

Inspiracje do życia i pracy czerpie z buddyzmu, medytacji Vipassany, relacji oraz od nauczycielek kobiecej mocy (Voka Ilnicka, Prem Santoshi, Karo Akabal- ukończyła Sex&Love School, a obecnie j uczestniczką Rocznego programu rozwoju kompetencji osobistych w obszarze seksualności dla trenerów prowadzących spotkania w kręgu „Kobiece Kręgi”). Od ponad roku regularnie prowadzi cykl Kosmicznych Kręgów Kobiet we Wrocławiu, kręgi wyjazdowe w innych miastach oraz siostrzane warsztaty Siła Sióstr.

Ewa Cetera, sex-coach i terapeutka Gestalt. Prowadzi grupę: Kochaj się, Mamo. Absolwentka studiów podyplomowych Coaching w Uniwersytecie SWPS. Wiedzę na temat pracy z seksualnością zdobyła podczas rocznego treningu z Karo Akabal i na warsztatach w Instytucie Pozytywnej Seksualności. Obecnie jest uczestniczką studiów u w międzynarodowej szkole Sex Coach University oraz szkoły terapii w krakowskiej Szkole Counsellingu Gestalt.

Założycielka i szefowa Latającej Szkoły, oferującej od ośmiu lat kursy kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet. Niektórzy mówią, że Latająca Szkoła jest biznes-Hogwartem. Inicjatorka Latających Kręgów Miejskich, czyli spotkań dla osób, które chcą zarabiać robiąc to, co kochają. Wierzy w to, że można w Polsce prowadzić własny biznes z duszą i nie zostać zjedzonym przez ZUS. Aktualnie bada jak rozmawiać ze smokami i latać na latającym dywanie. Jej marzeniem jest otwarcie szkoły tenzo.