MENU CLOSE

Odkąd została mamą pochłonęła ją kobieca natura i cykl menstruacyjny, który jest odzwierciedleniem cykli występujących w naturze i kosmosie. 

Zgłębia ocean podświadomości, kocha rośliny, żywioły i kobiety. Czasami czaruje, zbiera zioła i stawia Tarota.

Dba o wirtualną społeczność kobiet na grupie WYSPA KOBIECOŚCI i kilka razy w roku współtworzy wydarzenie SABAT KOBIET. 

Hipnodoula, inicjatorka idei Błękitnego Porodu. Od ponad 5 lat wspiera i przygotowuje kobiety do porodu w stanie naturalnej autohipnozy. Pokazuje, jak oswoić strach i obawy związane z porodem, inspiruje, jak odzyskać lub utrzymać spokój w oczekiwaniu na dziecko oraz jak przygotować się psychicznie na poród. Prowadzi blog i serie podcastową “Droga do Błękitnego Porodu” w której obala mity okołoporodowe, propaguje medycynę opartą na dowodach naukowych (z angl. Evidence Based Medicine), promuje współpracę interdyscyplinarną.  Prywatnie mama 3 dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu. Prowadzi facebook’ową grupę wsparcia Błękitny Poród.

Psycholożka. Autorka takich tytułów jak m.in: “Dziecko z bliska”, “Nowe wychowanie seksualne”, “Potrzebna cała wioska” czy “Akcja adaptacja”.

Twórczyni kursów i warsztatów dla profesjonalistów i rodziców.

Od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych sytuacjach. Udziela indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych. Pomaga rodzicom w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje.

Specjalizuje się w pracy w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, a więc za podstawowy czynnik tworzący skuteczną opiekę rodzica nad dzieckiem uważa ich wzajemną relację. W pracy z różnymi trudnościami dzieci stosuję podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji dziecka i podążaniu za jego potrzebami. 

Tantryczna Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Jest jedną z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti. Są skierowane głównie do kobiet, ale czasem również także dla mężczyzn. Wywiady z nią ukazały się w czasopismach Zwierciadło, Sens czy Uroda Życia. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich.

Z miłości do zapachów kwiatów, ziół i drzew prowadzi także manufakturę naturalnych świec i perfum Suryani Alchemy. Właśnie w nich na dłużej zatrzymuje ich ulotny aromat, aromaterapeutyczne i magiczne właściwości.

Założycielka i szefowa Latającej Szkoły, oferującej od ośmiu lat kursy kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet.

Niektórzy mówią, że Latająca Szkoła jest biznes-Hogwartem. Inicjatorka Latających Kręgów Miejskich, czyli spotkań dla osób, które chcą zarabiać robiąc to, co kochają.

Wierzy w to, że można w Polsce prowadzić własny biznes z duszą i nie zostać zjedzonym przez ZUS.

Aktualnie bada jak rozmawiać ze smokami i latać na latającym dywanie. Jej marzeniem jest otwarcie szkoły tenzo. 

Mama Tobiasza.

Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich.

Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie (m.in. Indie, Bali, Peru, Włochy, Chorwacja). Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Dawid jest gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorem artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego oraz tantry. Ich tantryczny ślub opisało „Zwierciadło” („Intencja Miłości”, 7/2007).

Ukończyli także Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie, Klasę Counselingu – „Wzajemnego pomagania” (Reevaluation Counseling) metodą Harveya Jackinsa, staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej BSFT – „Brief Solution Focus Therapy” w Łodzi.

Współpracują także ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

(S)ekspertka, feministka, propagatorka sekspozytywności.

Jest autorką najpopularniejszego polskiego bloga na temat sekspozytywnego stylu życia i stylu myślenia – proseksualna.pl  który w 2014 roku został uhonorowany nagrodą konsumentów EROtrendy w kategorii „Najlepszy wortal o tematyce erotycznej”. Jej styl (re)edukacji seksualnej oparty jest o holistyczne podejście do seksualności człowieka, a swoją wiedzą dzieli się, publikując artykuły, organizując warsztaty oraz webinaria. 

W sierpniu 2016 roku ukończyła rekomendowany przez Instytut Kinseya kurs w ramach Summer Institute on Sexuality, Culture and Society na Uniwersytecie Amsterdamskim. Jej misją jest normalizowanie dyskursu wokół seksualności w Polsce. Marzeniem – ujrzeć Polskę, w której respektowane są prawa reprodukcyjne kobiet.

Założycielka Sex & Love School, sex coach, edukatorka seksualna dla dorosłych, trenerka komunikacji intymnej, wydawca Sex & Love TV

 

Mama trójki dzieci, promotorka orgazmicznego stylu życia, treningu przyjemności oraz NVC.

Spotyka Boskość w Naturze, a także w Tańcu, Oddechu, Dźwięku i Dotyku.

Wiele lat zajmowała się teatrem jako aktorka, reżyserka i pedagog teatru.

Jest autorką projektu TKANKA Pracownia Mandali – tka indywidualne, intencjonalne Mandale na zamówienie.

Od kilku lat kroczy ścieżką Tantry, zgłębiając jej tajniki i asystując w warsztatach takich nauczycieli jak Prem Santoshi, John Hawken, Freya Wolna. Jest nauczycielką w Polskiej szkole TANTRA WOMAN by Prem Santoshi. Podążając za swoją pasją odkrywania duchowego świata Dotyku i Energii ukończyła certyfikowany kurs masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole „Path of Transformation” Johna Hawkena. Daje indywidualne tantryczne sesje z dotykiem dla kobiet, mężczyzn oraz dla par.

Jest facylitatorką Medytacji Aktywnych OSHO, prowadzi warsztaty tantrycznego dotyku i trzyma Kręgi Kobiet i Ludzi w różnych zakątkach Świata. Angażuje się w organizację Ibiza Tantra Festival oraz Tantra Spirit Festival Croatia.

Obecnie jest studentką Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Spełnia się jako Matka dziewięcioletniego Antosia. 

Certyfikowana Trenerka NVC, coach, mediatorka NVC. Towarzyszy ludziom w drodze, wspiera w pielęgnowaniu autentycznych, pełnych miłości relacji ze sobą i z drugim człowiekiem.

Prowadzi warsztaty, coaching, mediacje i wyjazdy rodzinne z NVC “Lato z empatią” i “Zima z empatią”, wspierając rodziców w ich rodzicielstwie. Pracuje w idei NVC (Porozumienie bez Przemocy) M. Rosenberga, IFS Richarda Schwartza, The Work Byron Katie, The Daring Way Brene Brown oraz Rodzicielstwa Bliskości i Jespera Juula. 

Współtworzy Organizację Leance, skupiającą trenerów, coachów, której misją jest promowanie idei NVC oraz turkusowego podejścia do kultury organizacyjnej.  Współpracuje z Fundacją Świadomego Rozwoju dla szerokiego propagowania idei NVC i wdrażania jej w edukacji, organizacjach i biznesie. Aktywnie współtworzy ogólnopolską społeczność NVC, kreując społeczności lokalne wokół idei i wspierając mentoringowo liderów tych społeczności w facylitowaniu Grup praktykujących NVC. Jest mamą 8-letniej Lili, która uczy się w formule edukacji domowej. Uczestniczka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces.

Doula, pedagożka z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z dzieckiem i jego rodziną.

Socjoterapeutka z pasją i przygotowaniem do systemowej terapii rodzin oraz Terapii Mocnego Trzymania wg. I.Prekop.

“Tematyka okołoporodowa, macierzyńska i rodzicielska towarzyszy mi w drodze prywatnej i zawodowej od ponad 20 lat, kiedy to zaczynałam swoja matczyną drogę. Wcześniej inspirując się niszową wtedy lekturą m.in. pracami Laboyer oraz uczestnicząc w rozmaitych wykładach, np.Sh.Kitzinger.”

Od kilku lat intensywnie zaangażowana w działania na rzecz kobiet od 2013 r. wspiera kobiety jako doula. Regularnie prowadzi warsztaty dla rodziców w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz sesje pracy terapeutycznej Come Into Being – Ponowne Narodziny oraz Family zgodnie z certyfikatem trenerskim metody Birth Into Being.

Certyfikowana Doradczyni Noszenia po szkole ClauWi.

Od 2015 roku prowadzi indywidualne konsultacje oraz grupowe warsztaty z prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Ma za sobą również warsztaty z pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dzieci w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego.

Prowadzi kanał na youtube- Foxy Wraps, gdzie znajdziecie filmiki wiązań,  do przypomnienia po konsultacji.

Właścicielka firmy Foxy Wraps. W lipcu 2018 wypuściła swoje pierwsze chusty INKAS.

Prowadzi również spotkania chustowo/nosidłowe w różnych miejscach we Wrocławiu.

Autorka projektu GŁOS KOBIETY.

Pracowała jako aktorka, wokalistka i instruktorka śpiewu. Uczestniczyła w projektach artystycznych i badawczych związanych z muzyką etniczną różnych kultur świata.  

Głębokie połączenie z własną intuicją i wiedzą płynącą z wnętrza pozwoliło jej odnaleźć własną drogę.

Idąc za głosem, tworzy autorską metodę pracy, by wspierać kobiety i kobiecość. Poprzez pracę z głosem pomaga kobietom skontaktować się ze źródłem własnej i kolektywnej mocy.

Na warsztatach dzieli się swoim doświadczeniem, pomaga odnaleźć drogę do potencjału, który jest w każdej z nas.

Wychowała się blisko lasu. Uwielbia obcować z naturą, głośno i często wzdychać (także z zachwytu). Wciąż się rozwija, by móc jak najlepiej służyć sobie i innym.

Założycielka Szkoły Terapii Czaszkowo – Krzyżowej. Od ponad 11 lat zajmuje się terapeutycznie szeroko pojętą pracą z ciałem – uwalnianiem traum, napięć, urazów zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Jest certyfikowaną terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej i terapii traumy metodą Somatic Experiencing, Pranic Healing i trenerem technik relaksacyjnych.

Ukończyła też wiele kursów, które uzupełniają jej pracę m. in. Continuum Movement, EFT, Radykalne Wybaczanie, Ho’oponopono, praca z odruchami niemowlęcymi metodą Swietłany Masgutowej, Totalna Biologia i Medycyna Germańska.

Z wykształcenia jest magistrem filozofii, a prywatnie mamą trójki dzieci: Mikołaja, Matyldy i Jeremiego. 

Joginka, muzyk, marzycielka i podróżniczka. MAMA Cayua-Inti i Mayra-Luna.

Prowadzi swoje warsztaty z Aerial Jogi i Jogi dla Mam na różnego rodzaju festiwalach jogowych, rozwojowo-duchowych, muzycznych i pięknych studiach jogi, w różnych częściach Europy i nie tylko.

Joginka zafascynowana kobiecością, cyklicznością, rytmem natury. Zakochana w górach,  nomadka, mama 1.5 rocznej joginki.
Praktykę oraz szeroko pojętą pracę z ciałem i oddechem rozwijała i wciąż rozwija w trakcie licznych warsztatów i kursów (m.in. Pregnancy Yoga
Teacher Training: Kopenhaga-Poznań, Shakti Yoga: marzec 2017, Mama&Baby Joga Teacher Training Kopenhaga-Poznań, Shakti Yoga: grudzień 2017.)

Jest również certyfikowaną instruktorką aerial ‘air’ jogi. Regularnie prowadzi zajęcia  dla mam i maluchów oraz jogę w chustach-aerial w wrocławskich szkołach jogi- Drzewie Życia oraz w Białej Sowie-Centrum Jogi i Samorealizacji.

Organizuje także cykle
warsztatowe dla mam: ‘Mamy Ciało po porodzie’, warsztaty dla kobiet (weekendowe i stacjonarne).

MYCOHOOD- połączenie słów mycelium- grzybnia, mycophilia- miłość do grzybów i mycology- nauka zajmująca się badaniem grzybów oraz hood – potocznie sąsiedztwo, jak wiadomo 🙂 .

MARIA– jest artystką interdyscyplinarną\ reprezentantką Królestwa Grzybów na planecie Ziemia\ Uzdrawia zerwane łącza człowieka z Naturą \ Stara się słuchać jak świat oddycha \ Oddech Ziemi nie niszczy korzeni \ Stąpa po szklanej nitce wyobraźni \ Ze snu budzi \ Korzeni Dzieci \ Poetka w trakcie aktu poetyckiego. 

OLGA – odnajduje ukojenie w cyklu życia-śmierci-życia, zawsze jest nadzieja. Inspiruje się naturą, jej cyklami w pracy twórczej swoich rąk.

NATALIA – Od kilku lat ma potrzebę celebrować kobiecość i dążyć do odrodzenia siostrzanego wsparcia, współbycia i tworzenia przestrzeni, gdzie bezpiecznie jest być sobą, gdzie rodzi się nowy świat. Gra na bębnach afrykańskich, tworzy, szuka.

 

Nauczycielka jogi z ponad czternastoletnim doświadczeniem, sama praktykuje od 13 roku życia.

Fascynuje ją odkrywanie mądrości ciała, jego intuicji i samowystarczalności.

Jej zajęcia inspirują do pogłębienia kontaktu z ciałem, odejścia od presji bycia idealnym i do cieszenia się ciałem takim, jakie jest.

W swojej pracy oprócz metody B.K.S. Iyengara, inspiruje się takimi metodami jak Body Mind Centering czy Gaga, a także myślą A. Lowena.

Absolwentka studiów licencjackich – Doradztwo Filozoficzne i Coaching w Uniwersytecie Śląskim.

Aktualnie kontynuuje studia II stopnia. Jest trenerem FAMILY LAB. Prowadzi inspirujące warsztaty i seminaria oparte na podejściu Jespera Juula.

Tworzy i przeprowadza także warsztaty w coachingowym stylu dla rodziców i nauczycieli/opiekunów w placówkach edukacyjnych, podczas których podejmuje tematy coachingu w edukacji, wspierania wewnętrznej motywacji i świadomego rodzicielstwa.

W swojej pracy inspiruje się J.Juulem, A. Kohnem, J. Korczakiem, odwołuje się także do Porozumienia bez przemocy i teorii więzi. Na co dzień współpracuje z Wolną Szkołą w Domaszczynie. Jest również doradcą noszenia dzieci w chuście.

Prywatnie jest mamą 2,5-rocznego chłopca.

Sex-coach i terapeutka Gestalt. Prowadzi grupę: Kochaj się, Mamo. Absolwentka studiów podyplomowych Coaching w Uniwersytecie SWPS. Wiedzę na temat pracy z seksualnością zdobyła podczas rocznego treningu z Karo Akabal i na warsztatach w Instytucie Pozytywnej Seksualności. Obecnie jest uczestniczką studiów u w międzynarodowej szkole Sex Coach University oraz szkoły terapii w krakowskiej Szkole Counsellingu Gestalt.

Jest psychoterapeutką, trenerem, antropologiem kulturowym, astrologiem.  

Jej pasją są mity, rytuały oraz mądrość, jaka stoi za tradycyjnymi kulturami plemiennymi.

Stara się na grunt współczesny przenosić pradawne tradycje – ceremonii, rytuałów przejścia itp. Odnajduje w nich bowiem potężne narzędzie terapeutyczne, do pracy podczas sesji indywidualnych jak i na warsztatach.

” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo.

Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin.

Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały, koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.

Inicjatorka i współtwórczyni  Akademii Przyjemności. Prowadzi warsztaty, trzyma kręgi i przeprowadza przez sny. Jest tantryczką, instruktorką jogi śmiechu. Tworzy również przestrzeń błogości podczas tantrycznego masażu.

Przyjemność jest dla niej  ścieżką miłowania siebie. Podobnie jak taniec, śmiech, dotyk, energia, subtelność, spokój, uważność, bliskość. Jest drogą otwartego serca.

Przeszło 20 lat w związku budowanym każdego dnia. Mama dwóch córek.

Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet, kontynuuje tradycję pradawnych słowiańskich “KOBIET WIEDZY”, które z pokolenia na pokolenie przekazywały sposoby na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Podczas prowadzenia Gimnastyki Słowiańskiej nie tylko pracuje z ciałem poprzez ćwiczenia ale także  stosuje techniki afirmacji i odwołań do symboli. Uczy kobiety świadomej pracy z ciałem. W obszarze jej zainteresowań jest szukanie i budowanie na nowo kobiecych więzi.

Prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i treningi indywidualne.

W życiu prywatnym jest mamą 2 letniego synka.

Naturoterapeutka, doula i pasjonatka narodzin, wspiera w poznawaniu naturalnych dróg dla osiągnięcia zdrowia i harmonii duchowej. Przygotowuje do porodów domowych, lotosowych. Od 2012 roku prowadzi projekt Mamatuli.pl

Filolożka, animatorka społeczno- kulturalna, podróżniczka, propagująca odważne życie w zgodzie ze sobą, z Naturą i z otaczającą nas rzeczywistością. Zwolenniczka holistycznego bycia.

Od kilku lat zasiada w kręgach (kobiecych i mieszanych) w różnych wspólnotach, w czasie warsztatów. Nieustannie podąża marzeniem: krzewienia siostrzeństwa między kobietami i spotykaniem samej siebie i innych w szczerości i autentyczności.

Inspiracje do życia i pracy czerpie z buddyzmu, medytacji Vipassany, relacji oraz od nauczycielek kobiecej mocy (Voka Ilnicka, Prem Santoshi, Karo Akabal- ukończyła Sex&Love School, a obecnie j uczestniczką Rocznego programu rozwoju kompetencji osobistych w obszarze seksualności dla trenerów prowadzących spotkania w kręgu „Kobiece Kręgi”). Od ponad roku regularnie prowadzi cykl Kosmicznych Kręgów Kobiet we Wrocławiu, kręgi wyjazdowe w innych miastach oraz siostrzane warsztaty Siła Sióstr.

Certyfikowana nauczycielka Kundalini Jogi w duchu nauk Yogi Bhajana.

Specjalizuje się w mantrach i w pracy z gongiem. 

Specjalistaka medycyny bio-informacyjnej, diagnozuje przy pomocy słyszenia i czucia informacji w polu kryształowym człowieka.

Propaguje powrót zaufania do siebie i do swoich potężnych, naturalnych umiejętności zapisanych w polu – “Natura jest drogowskazem, inspiracją, wsparciem, wspólną siecią energii dla człowieka, całość zapisana jest w kryształowych drobinach macierzy przestrzeni, w czerni…”

Holistyczna masażystka ciała i duszy, miłośniczka ajurwedy, jogi i zdrowego stylu życia, a także malarka duchowa. 

Świadomą drogę kontaktu z ciałem rozpoczęła kilkanaście lat temu zafascynowana terapią tańcem, kilka lat później doszedł do niej masaż, a 10 lat temu praca tylko z kobietami. Tak powstał projekt w który jest zaangażowana z płaszczyzny serca – Masaże dla Kobiet.


Na zamówienie maluje mandale intencjonalne.

Specjalizuje się w akupunkturze i dietetyce leczniczej. W terapii pacjentów stosuje zarówno

holistyczne, jak i indywidualne podejście, stosując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające.

Od kilku lat poszerza swoją świadomość o stany swobodnego bycia w sobie i w przestrzeni. Podąża Ścieżką Serca pragnąc zrozumieć samą siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat. Z pasją poszerza swoją wiedzę i doskonali warsztat terapeutyczny. Prowadzi we Wrocławiu swój gabinet.

Prywatnie jest mamą 3,5-letniej Poli. Gotuje według pięciu przemian, ćwiczy QiGong i jogę, tańczy, śpiewa i gra na instrumentach.

Miejska zielarka, szuka cennych chwastów na osiedlu, w centrum miasta, a czasem zapuszcza się w dzicz. Szabruje opuszczone sady i podmiejskie ogrody.

Z wykształcenia jest kulturoznawczynią, badaczką sztuki biologicznej, pasjonuje ją współczesna i dawna fitoterapia, a także takie zagadnienia jak etnobotanika, bioregionalizm, ekofeminizm i symboliczne znaczenie roślin w kulturze polskiej.

Od lat zbiera i stosuję zioła w codziennej diecie i terapiach leczniczych.

W 2016 roku ukończyła kurs zawodowy Zielarz Fitoterapeuta pod okiem dr. Henryka Różańskiego w Krośnie, a w 2017 r. Studia podyplomowe “Zioła w terapii i profilaktyce” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

 

MUŃKA MONIKA FILIPIAK-BĄCZYK

Animatorka kultury, co uwielbia góry! Ekstrakty, intrakty, maceraty i destylaty nie są jej obce. Od kilku lat robi wyśmienite mydła i naturalne kosmetyki. Miłuje zioła i zdrowo się prowadzi, z matką naturą żyje za pan brat!

Osiągnięcia: skrajny optymizm!

 

AGA JARZĄB

Za dnia Pani Doktor Sztuki, po godzinach Szamanka Fitoterapii. Radość znajduje w odczarowywaniu i zaczarowywaniu powszechnie dostępnych produktów naturalnych.

Liście, kwiaty, zioła, miody, w domowych warunkach zmienia w proste, osobiste kosmetyki (czasami podjada je w procesie).

 

PANNY DZIEWANNY razem robią botaniczne kosmetyki, naturalne mydła, ekologiczne poduszki z gryki i inne fajne drobiazgi!

 

Radczyni prawna. Swoją praktykę zawodową rozpoczynała u Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie oraz w ramach świadczenia wsparcia prawnego przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, gdzie ukończyła roczny kurs z zakresu praw człowieka, komunikacji międzykulturowej i przeciwdziałania dyskryminacji. Następnie przez okres 13 lat pracowała w dziale prawnym IBM Polska w Warszawie na stanowisku głównego negocjatora/radcy prawnego. Od 3 lat prowadzi swoją kancelarię w ramach której zajmuje się doradztwem w kwestiach zgodności modeli biznesowych firm z obowiązującym prawem oraz ochrony ich innowacyjnych pomysłów/własności intelektualnej. Prywatnie jest mamą Leona, Marcela i Matyldy. 

Pracuje metodą Bowena według Australijskiej Akademii Terapii Bowena czyli naturalną terapią manualną, holistyczną działającą na cały organizm.

Dzięki naturalnym predyspozycjom oraz zdobytym umiejętnościom wykonuje masaż, który działa na poziomie fizycznym i psychicznym, uwalnia napięcia, rozpuszcza stłumione emocje prowadząc do uczucia relaksu i wewnętrznej harmonii. 

Prywatnie mama biologiczna, adopcyjna i zastępcza dla szóstki dzieci , a także żona, była żona, córka wspaniałej mamy, siostra trzech kobiet, przyjaciółka wdzięczna za ludzi w swoim życiu.

Dyplomowana instruktorka Jogi, psycholożka, promotorka zdrowia, współzałożycielka Mandali.

Karolina naucza Hatha Yoga od wielu lata. Wiedzę zdobyła w Indiach, Portugalii, Polsce. 

W Indiach odkryła, czym joga jest dla niej i postanowiła podzielić się tą wiedzą z innymi. Swe uprawnienia na nauczyciela uzyskała w Sivananda Yoga Vedanta Centrum w Indiach i Yoga Vidya Gurukul, Trimbak, Indie. 

Jako psycholog praktykę prowadziła w Irlandii, Portugalii i w Polsce. W terapii stosuje holistyczne podejście. Łączy różne podejścia psychoterapeutyczne od psychoanalizy po poznawczo -behawioralna która jest głównym nurtem w terapii.

ADAM ŚLĘCZEK I ANIA RYCHLEWSKA-ŚLĘCZEK

Rodzice Jaśminki. Współtworzą szkołę jogi JOGA U ŹRÓDEŁ i projekt muzyczny SURYA SYMPHONY

ADAM. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent AWF na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel internetowego Studia PORTAL YOGI . Wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim i AWF we Wrocławiu. Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

 

ANIA. Architektka, studentka na kierunku psychosomatycznych praktyk jogi na wrocławskim AWFie. Ładuje się jogą, spotkaniami w kręgach kobiet, medytacją Vipassana oraz podróżami.

Kolorowa mama Kaliny i Róży, Promotor Karmienia Piersią, Chustoentuzjastka po szkole ClauWi, starająca się podążać ścieżką rodzicielstwa bliskości, autorka bloga Kolorowa Mama. Razem z Martą Czajką prowadzi Przy Tobie – sklep i wypożyczalnię z szeroką ofertą chust i nosideł ergonomicznych.

Mama 3 córeczek, studiowała finanse, pracę w wielkiej korporacji w Warszawie porzuciła dla rodzinnego gospodarstwa w Dolinie Baryczy, które prowadzi razem z mężem Jarkiem i bratem Michałem.

Kontynuują 55 lat rodzinnych tradycji w uprawie i kiszeniu warzyw.

W wolnym czasie aktywnie działa w ruchu Zdrowe Żywienie Małych Wrocławian, którego jest założycielką.

Pedagożka, animatorka warsztatów kulinarnych dla dzieci i autorka bloga 180° . Praca ta niezmiennie sprawia jej wiele radości, jest źródłem inspiracji i satysfakcji.

Podczas wieloletniej pracy z dziećmi zdobyła doświadczenie w prowadzeniu zabaw grupowych, tworzeniu zadań rozwojowych i komunikacji z najmłodszymi. Pasję do gotowania i fascynację rozwojem człowieka, pogłębiły studia i szkolenia w obu kierunkach.

 

Fascynuje się ruchem we wszelkiej formie i zakresie, w życiu codziennym i zawodowym.

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, magistrem fizjoterapii, szkoli i specjalizuje się z zakresu ortopedii i terapii manualnej. Notorycznie próbuje osiągnąć fizjologiczny zen i bardziej świadomie oddziaływać na ciała.

W wolnym czasie harcuje z pszczołami i ukochuje pieski.

Z wykształcenia ekonomistka, z pasji konsultant Feng Shui, z zamiłowania joginka.
Jako pierwsza w Polsce ukończyła renomowaną szkołę Wielkiego Mistrza Raymonda Lo.

Swoją wiedzę pogłębiała również u innych światowej klasy Mistrzów.

Prowadzi konsultacje w Polsce i za granicą dla klientów indywidualnych oraz dla firm.
Jest członkiem International Feng Shui Association w Singapurze.

Psycholog, tantryczka, przewodniczka Kobiet w drodze do Miłości swoich ciał, odkrywania w sobie wewnętrznej prawdy i mądrości.

Zachęca tysiące kobiet do miłości swojego łona, tworzenia głębokiego połączenia ze sobą tworząc projekt Yoni Love z kryształowymi Jajeczkami Yoni, a także Kryształowymi Różdżkami do masażu.

Uczy starożytnych technik kultywowania swojego ciała, życia w zgodzie z tym co wewnątrz i kultywowania relacji ze sobą samą.

Konopna Doktorka – farmaceutka, pasjonatka medycyny naturalnej, która uczestniczyła w procesie wprowadzania pierwszego surowca farmaceutycznego Cannabis sativa L. w Polsce. 

Łączy wiedzę o naturze, energii i fitoterapii aby pozwolić wszystkim na zrozumienie mechanizmu działania oraz umiejętne wykorzystanie właściwości leczniczych konopi. 

Jest pasjonatką Indii i miłośniczką rośliny o pewnych magicznych właściwościach. Roślina ta potocznie nazywana jest henną i pochodzi właśnie z Indii. Z miłości tej zrodził się projekt Mehendi Masala.

8 lat zgłębia temat mehendi. Maluje henną na sesjach indywidualnych, prowadzi warsztaty i kursy.. Wielokrotnie odwiedzała Indie żeby poznawać tajniki tej sztuki.

Rocznik ’89. Absolwentka fotografii we wrocławskiej AFIE i ceramiki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje multimedialnie, z ceramiką i tkaniną. Współtwórczyni Spółdzielni Projektowej „Zakwas”, która skupia się wokół wzornictwa tworzonego w idei upcyklingu, eko i zero waste.

Interesują ją tematy społeczne, które często porusza w swoich pracach. Dużą część uwagi skupia nie tylko na projektowaniu przedmiotu, ale też na projektowaniu procesów i zachowań ludzkich. Chciałaby, aby jej realizacje odpowiadały na ludzkie potrzeby lub o nich opowiadały.
W 2018 roku jako dyplom magisterski zrealizowała EDUINTIMO – zestaw elementów wspierających edukację seksualną młodzieży. Składał się on z interaktywnych elementów porcelanowych i tkaninowych i opowiadał o edukacji seksualnej w sposób holistyczny i w duchu bodypossitive. Na bazie tych doświadczeń został opracowany scenariusz warsztatów, które Dominika zaprezentuje w czasie festiwalu.

Duszą ETHY są dwie kobiety, zgłębiające tajniki wiedzy o tym, jak dbać o Ciało, Serce, Umysł i Przestrzeń, dbając jednocześnie o naszą planetę.

ETHY to nowy projekt, łączący ludzi z całego świata, tworzącywspólną przestrzeń – tę realną i tę wirtualną. Buduj z nami największą na świecie mapę miejsc przyjaznych zdrowiu i środowisku, weź udział w warsztatach handmade i sprawdź sklep z eko-produktami zero waste!

Julia Mafalda – założycielka Ethy, fotografka i filmowiec, dziennikarka, aktywistka, z wykształcenia magister filologii włoskiej.

Od dłuższego czasu pasjonatka ziołolecznictwa, aromaterapii i tzw. flower remedies, próbująca swoich sił w permakulturze. Właśnie startuje z projektem własnych ekologicznych kosmetyków na bazie olejków eterycznych i… kryształów. Niedługo będzie mogli zobaczyć ją na Youtubie, gdzie zacznie swoją misję kolektywnie tworzonej największej bazy roślin leczniczych na świecie.

Sonia Ziółkowska – współzałożycielka Ethy, kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej, absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej podróżniczka. Zakochana w aromaterapii, którą stosuje na co dzień, oraz w filozofii h’oponopono, której tajniki zgłębiła, mieszkając na Hawajach.

Dr. filozofii, ukończyła kurs aromaterapii klinicznej, kurs instruktorski jogi twarzy, kursy ajurwedyjskich masaży ciała, głowy i twarzy, kurs czakroterapii oraz uzdrawiania ciała konchami hopi.

Interesuje ją człowiek w wielu wymiarach. Pasjonatka naturalnych metod dbania o zdrowie. Prowadzi sklep GAJ OLIWNY oraz warsztaty kosmetyczne. 

Miłośniczka prostego, uważnego życia w nurcie powolności (slow life & less waste). Dziesięć lat temu w moim życiu pojawiła się joga, a później ajurweda. To mój sposób na życie – jest jak długa podróż starym kamperem, o którego dbasz każdego dnia, dlatego tak dobrze i długo Ci służy. Edukuję, organizuję warsztaty, spotkania i wyjazdy dla ciała i ducha. Dzielę się wiedzą o zdrowych nawykach. Tworzę świat, w którym jest mniej plastiku, a więcej natury. 
W swojej łazience inspirowanej Ajurwedą korzystam z prostych, naturalnych produktów o zastosowaniu kosmetycznym i pielęgnacyjnym. W życiu towarzyszy mi element wiatru: jestem wiatrem, i zmianą, inspiruję do zmian. 


DOBRA KARMA jest o moim codziennym, prostym życiu z jogą i ajurwedą. O karmieniu ciała i duszy, o wymianie i dzieleniu się zgodnie z zasadą “Rób dobre rzeczy, a dobre rzeczy wrócą”.

Historyczka sztuki, pasjonatka ruchu i rowerów. Wytrawna rowerzystka znana z kolekcji uszkodzonych rowerów. Magister 2 niepowiązanych ze sobą kierunków. W roku 2016 na Uniwersytecie Wrocławskim obroniła pracę magisterską na temat „ Motywu roweru, jako inspiracji dla sztuki XXI wieku”. 

Na co dzień zawiadowca w grupowej jadłodajni dla najmłodszych. Pasjonatka zdrowego żywienia przedszkolaków i najmłodszych szkolaków.


Ze sznurka zrobi wszystko! Z powołania dusza artystyczna, wielbicielka klimatu retro. Z miłości do stylu boho oraz oldschool’owych technik twórczych powstała QLKA – torby, torebki, plecaki i akcesoria. 

Oryginalne projekty ze sznurka, tworzone z pełną dbałością o detal, wykończone kamieniami półszlachetnymi. Ciekawe faktury, atrakcyjne kolory. Design odpowiadający nietuzinkowym ludziom, którzy cenią sobie kreatywne wzornictwo raz precyzyjne wykonanie
nowoczesnego rękodzieła. QLKA będzie na MAMA gathering!

Prowadzi wrocławskie leśne przedszkole Seedlings, warsztaty dla Rodziców oraz kręgi kobiece.Pracuje w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Niedawno rozpoczęła również projekt Płynąca z lasami, w którym eksploruje tematy związane z kobiecością, autentycznością, połączeniem z przyrodą.

Mama dwójki wspaniałych dzieci, z którymi przeżyła niesamowitą przygodę podczas poprzedniej edycji Mama Gathering, gdzie też prowadziła leśne przedszkole.

Absolwentki psychologii Uniwersytetu SWPS oraz Studium Terapii Dzieci i Młodzieży. Na co dzień pracują z przedszkolakami. 

Prowadzą zajęcia dla dzieci oraz warsztaty i indywidualne konsultacje dla rodziców oraz osób na co dzień pracujących z dziećmi.

Justyna Solecka-Głodek

Mama Igi i Poli. Praktyk M­A-U­RI ®  i MAMA MA-URI PREGNANT MASSAGE,  trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego I i II stopnia,terapeuta mowy. Ukończyła trening  M­A-U­RI ® w Nowej Zelandii oraz MAMA MA-URI na Węgrzech i na Litwie. 

 

“W MA-URI ® fas­cy­nu­je mnie roz­wój oraz od­naj­do­wa­nie w każ­dym czło­wie­ku po­ten­cja­łu u­mo­żli­wia­ją­ce­go zmia­nę, ­ u­zdra­wia­nie i po­szu­ki­wa­nie włas­nej dro­gi. U­ni­kal­nej dro­gi, któ­ra jest prze­zna­czo­na każ­demu z nas. Dro­gi zgo­dnej ­z na­szym prze­zna­cze­niem.”

Iga Solecka

Mama Leopolda, praktyk M­A-U­RI ®. Ukończyła trening  M­A-U­RI ® w Nowej Zelandii.

“Praca z ciałem pomogła mi odnowić relację z samą sobą. Uhonorowanie ciała i wszystkiego co z niego płynie – jego zasobów i połączenia z przodkami – pozwoliło mi na odczuwanie wdzięczności wobec ciała i jego historii. W miarę trwania treningu zaczęłam dostrzegać połączenia między jego aspektami fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Podczas treningu w Nowej Zelandii zrozumiałam, że duchowość to uznanie i szacunek dla wszystkich form życia i wszelkich jego przejawów.” 

Kolekcjonerka kolorowych doświadczeń każdego dnia. Obecnie testuje rzeczywistość całkowicie poddaną Sercu i Prawdzie . Ulubione narzędzia; medytacja ,praca z ciałem , głosem , sztuką , kakao , natura.

W chwili obecnej, podróżująca nauczycielka jogi, ale z wykształcenia historyk sztuki, którą kilka lat temu droga zawodowa wysłała aż do Chin, gdzie poznała Kasię Galak. 

Porzucając dotychczasową pracę w świecie sztuk pięknych, wspólnie założyły platformę WOMB, mającą na celu promocję etycznej, zrównoważonej i wegańskiej produkcji i edukację na temat świadomej, niemasowej konsumpcji. 

WOMB (ang: łono) to inkubator – młodzi projektanci, niezależne studia i twórcy tam rosną i kiełkują eko-pomysły. Do tego, naświetlane są problemy, jakie masowa produkcja i konsumpcja mają na naszą planetę i na nas – fizycznie i duchowo. Bo żeby świadomie produkować i konsumować, potrzeba nam przede wszystkim empatii.

Dyrektorka programowa Instytutu Dobrego Życia. Dziennikarka wykształcona jako trenerka, coacherka, nauczycielka oddychania i medytacji. Studiowała min. tantrę, bienergetykę lowenowską, coaching oddechem. 

Z wykształcenia pedagożka. Kocha naturę, żywioły, zwłaszcza wodę. Zafascynowana naturą i wymiarami kobiecego życia. Pokojowo nastawiona podróżniczka międzylądowa.

Towarzyszy, słucha i słyszy kobiety oraz wspiera je w drodze do wewnętrznego pokoju w sobie i ze światem. Tańczy z kobietami taniec natury.

Instruktorka Terapii Ekspresyjnych, masażystka, wykonuje masaż Dotyk Słońca, oparty na ajurwedyjskim masażu Abhyanga.

MONIKA jest założycielką i właścicielką Bazgrołaków, projektantką graficzną, mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Wielka miłośniczka podróży, poszukiwaczka przygód, kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata – widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości. Czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Właścicielka rudego kota o imieniu „Pan Kot”, wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.

Monika Krawczykowska – miłośniczka zdrowego i ekologicznego stylu życia oraz diety roślinnej. Od
ponad 20 lat weganka i mama 6 letniej Miunii.
Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Specjalistka z dziedziny produkcji odzieży
w Polsce oraz w Azji.
Jako aktywistka wrocławskiej grupy lokalnej działa w międzynarodowej organizacji ekologicznej
Greenpeace, która swoje działania koncentruje na istotnych, globalnych zagrożeniach dla
bioróżnorodności i środowiska. Od kiedy Monika Krawczykowska przystąpiła do lokalnej grupy
pojawił się temat i działania związane z odpowiedzialną i ekologiczną modą.
Jest koordynatorką polskiej edycji Make SMTHNG Week, kampanii Greenpeace mającej na celu
ograniczenie konsumpcji, zakupów nowych produktów. Kampanii, która promuje twórcze podejście
do życia codziennego, przedmiotów które już posiadamy. Promuje również DIY i wszelkie formy
przetwarzanie i przerabiania przedmiotów, ubrań, sprzętów..
Współpracuje również z Fundacją Viva, działającą na rzecz dobrostanu zwierząt biorąc udział w
wydarzeniach oraz spędzając wolny czas na wolontariacie wraz z rodziną w Schronisku dla zwierząt
w Korabiewicach założonym przez Vivę czy też w Obozie dla Puszczy.
Miała okazję współpracować z festiwalem propagującym wegański styl życia „Veganmania,
organizowanym przez Otwarte Klatki, gdzie opowiadała o odpowiedzialnej i wolnej od
okrucieństwa modzie, modzie wegańskiej.
Od 2000-go roku związana z przemysłem odzieżowym. Doświadczenie jakie zdobyła podczas
współpracy z firmami produkującymi w Azji i obserwacja systemu produkcji odzieży, były
motywacją do wejścia na drogę odpowiedzialnej i etycznej mody. Tak właśnie powstał pomysł na
własną etyczną i zrównoważoną markę odzieżową „Slogan – ubrania etyczne i wegańskie”. Po kilku
latach prowadzenia własnej marki i pogłębiania wiedzy w tym kierunku – specjalista z dziedziny
zrównoważonej i odpowiedzialnej mody.

Przedsiębiorca społeczny, którego pasją jest znajdowanie pełniejszych spososób życia, nauki i pracy.

Zjeździł spory kawałek świata, odwiedzając rozmaite szkoły oraz społeczności i ich twórców, znajdując dobre praktyki i powtarzające się wzorce działania, uzupełniając to wszystko wiedzą naukową oraz własnym doświadczeniem.

Założyciel Zielonej oraz Turkusowej Wieży – sieci przedszkoli oraz szkoły, obecnie pracuje także nad Projektem Las – intencjonalnej społeczności pod Warszawą.

Trener komunikacji i rozwoju osobistego. Autor bloga o rozwoju osobistym.

Prowadzi regularne warsztaty i grupy świadomości uczuć i komunikacji, asertywności, kreatywności i rozwiązywania konfliktów.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, w Warszawie ukończył Szkołę Treningu Grupowego opartej na filozofii Gestalt; intensywną naukę i praktykę life coachingu pod okiem Włodzimierza Gołdzińskiego. Zgłębia i szkoli się w metodzie Zarządzanie Możliwościami (Possibility Management). Używa również Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Współpracuje z wrocławską Pracownią Psychoterapii “Alter Ego”. W szeregu jego zainteresowań są: praktyki duchowe (vipassana), pracy z ciałem (5 rytmów, aikido), praktyki inicjacyjne kultur pierwotnych. W życiu najbardziej fascynuje go sprawdzanie tego, co możliwe. Szuka styku wyobraźni i rzeczywistości.

Ojciec 2 dzieci.

Nauczyciel i terapeuta ajurwedy i jogi, medytacji, masaży orientalnych, kambo. Współzałożyciel szkoły Dharma, oraz członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Praktyków Kambo (IAKP.org).

Z wykształcenia antropolog kultury, łączy pasję badawcza, poszukując efektywnych metod pracy z ciałem, energia i umysłem.

Od lat zaangażowany w szerzenie idei zrównoważonego rozwoju. Zmienia świat na lepsze prowadząc sklep Rodzina Eko, fundację Regionalne Centrum Zrównoważonego Rozwoju “Zielona Przyszłość”, darmową wypożyczalnię wielorazową oraz angażując się w wiele lokalnych aktywności.

Z radością dzieli się swoją wiedzą z innymi oraz chętnie dyskutuje na wszystkie tematy. Lubi rozwiązywać inżynierskie problemy w sposób Zero Waste. Doradca chustonoszenia i ekspert od pieluch wielorazowych. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, które stara się wychować w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia Bez Przemocy.

Zawodowo na wodzie ale najbardziej lubi płynąć w muzyce i tańcu pośród rozświetlonych meduz oraz podnieconych egzystencją radiolarii.
 
Aktualnie rozwija z pasją mikrowydawnictwo  JUJUSOUNDS.COM, gdzie prezentuje własne nagrania terenowe muzyki z różnych zakątków planety.
 
Prowadził cykl imprez dj skich Malaria Disco i zadba o muzyczną warstwę festiwalu.
 
Kochający mężczyzna i tata.

Tatuator, właściciel studia Goła Baba tattoo. W swoich pracach czerpiący inspiracje z folkloru i filozofii dalekiego wschodu. 

W wolnych chwilach maluje, morsuje, medytuje. 

Lubi dzieci i swojego psa Łokcia. 

Zakochany w Tatrach, mieszka w Warszawie.

Jest akredytowanym nauczycielem 5Rytmów®. Jego codzienność, to podróże po całej Polsce, tak aby w różnych miastach, otwierać przestrzeń na wybrzmienie Fali 5Rytmów®, i w jej rytm dać uczestnikom szansę na wytańczenie tego wszystkiego co w nich siedzi. Regularnie jeździ również po świecie propagując dobro jakie daje Fala 5Rytmów®.

Jest również aktorem, joginem, masażystą Lomi Lomi i kaszmirskim.

Jego rzeczywistość jest pełna miłości i tańca i taki jest jego 5Rytmowy parkiet: zmysłowości, wibrującej energii i piękna.

Czerpie z szamanizmu, głębokiego kontaktu z naturą, fascynacji teatrem oraz z mądrości jaką nieustannie daje jemu jego piątkę dzieci.

W 2011 roku założył BioRezydencję w Świerardowie Zdroju – piękne, ekologiczne wiejskie ustronie, miejsce odnowy ciała i ducha, gdzie również czasami prowadzi 5Rytmowe Fale.