MENU CLOSE

MAMA FOR PEACE

PROGRAM festiwalu 2019

 
WKRÓTCE OGŁOSZENIE PROGRAMU!!! 

stay tuned!

 
MAMA Gathering to 4 dni wypełnione po zenit warsztatami, spotkaniami, wykładami, kręgami, atrakcjami artystycznymi i muzycznymi. 

 

Spodziewajcie SIĘ ponad 150 wydarzeń, 

70 prowadzących 

i zupełnie nowych punktów w programie

 

 

MAMAzone 

 
najważniejsza część programu – zajęcia TYLKO dla Kobiet. Intensywna praca w kameralnych grupach. Zarezerwuj miejsce kupując dodatkowe pojedyncze wejściówki w naszym sklepie online.
 

OPENzone 

 
ponad 120 zajęć,  które dostajesz w pakiecie z karnetem na festiwal! Na te zajęcia może wejść każdy. Szukaj specjalnych oznakowań – część spotkań wymaga zapisów na miejscu ze względu na ograniczenia przestrzeni lub formy zajęć.
 

KIDSzone  

 
atrakcje dla najmłodszy także w pakiecie! Na miejscu zapisz malucha na wybrane zajęcia, w odpowiednim przedziale wiekowym. Jeśli szukasz opieki całodniowej – sprawdź czy są wolne miejsca w leśnym przedszkolu // leśnej szkółce
 

PAPAzone

nasza nowość! minidział z zajęciami tylko dla mężczyzn ( nie tylko tatusiów). W większości mogą uczestniczyć z dziećmi. Zajęcia bez dodatkowych opłat, mogą wymagać zapisów na miejscu – sprawdż oznakowania w grafiku.

Dalajlama powiedział, że to Kobiety z Zachodu uratują świat - wierzymy mu i DZIAŁAMY! Spotkaj się z nami w przestrzeni relaksu, holistycznego rozwoju i porozumienia. W polu otwartości i empatycznego wzmocnienia. Dajemy sobie Moc, dajemy sobie SIŁĘ, a także CZAS i UWAGĘ. MAMA GAthering 2019 to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Nie może Cię zabraknąć.