fbpx
MENU CLOSE

MAMA FOR PEACE

PROGRAM festiwalu 2019

 
MAMA Gathering to 4 dni wypełnione po zenit warsztatami, spotkaniami, wykładami, kręgami, atrakcjami artystycznymi i muzycznymi. 

 

Spodziewajcie SIĘ ponad 150 wydarzeń, 

70 prowadzących 

i zupełnie nowych punktów w programie

 
 
MAMAzone – najważniejsza część programu – zajęcia TYLKO dla Kobiet. Intensywna praca w kameralnych grupach. Zarezerwuj miejsce kupując dodatkowe pojedyncze wejściówki w naszym sklepie online.
 
OPENzone –  ponad 130 zajęć, bez dodatkowych które dostajesz w pakiecie z karnetem na festiwal! na te zajęcia może wejść każdy. Szukaj specjalnych oznakowań – część spotkań wymaga zapisów na miejscu ze wzglęu na ograniczenia przestrzeni lub formy zajęć.
 
KIDSzone – atrakcje dla najmłodszy także w pakiecie! Na miejscu zapisz malucha na wybrane zajęcia, w odpowiednim przedziale wiekowym. Jeśli szukasz opieki całodniowej – sprawdź czy są wolne miejsca w leśnym przedszkolu // lesnej szkółce
 
PAPAzone – nasza nowość! minidział z zajęciami tylko dla mężczyzn ( nie tylko tatusiów). W większości mogą uczestniczyć z dziećmi. Zajęcia bez dodatkowych opłat, mogą wymagać zapisów na miejscu – sprawdż oznakowania w grafiku.

Lista gości oraz grafik wydarzenia pojawi się tutaj!

Stay TUNED!

Dalaj Lama powiedział, że to Kobiety z Zachodu uratują świat - wierzymy mu i DZIAŁAMY! Spotkaj się z nami w przestrzeni relaksu, holistycznego rozwoju i porozumienia. W polu otwartości i empatycznego wzmocnienia. Dajemy sobie Moc, dajemy sobie SIŁĘ, a także CZAS i UWAGĘ. MAMA GAthering 2019 to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Nie może Cię zabraknąć.